خط داغ

 • گرانفروشی در داروخانه‌ها زیاد نیست

  مدیر نظارت بر دارو، فرآو‌رده‌های بیولوژیک و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشكي همدان از گرانفروشی   تعداد معدودی از داروخانه‌های استان خبرداد.

 • /گزارش تصویری/

  نیروگاهی که آب، خاک و هوا را می‌بلعد

  نیروگاه حرارتی شهید مفتح که ۲۲ سال پیش در شمال شرقی شهر همدان ساخته شده است، در طی این مدت علاوه بر استفاده از آب‌های زیر زمینی دشت فامنین و به طبع آن کاهش سطح آب‌های زیر زمینی در منطقه که موجب ایجاد ۲۵ فروچاله در اطراف خود شده است، با رهاسازی پساب خود و استفاده بی‌ضابطه از آن توسط کشاورزان موجب شوری خاک و کاهش محصولات در اطرافش شده است.

 • نیروگاه شهید مفتح ۳ برابر آلوده‌تر از دیگر مراکز است

  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه آلودگی نیروگاه شهید مفتح بیش از حد است، حل این معضل را از طریق مشارکت کشوری ممکن دانست .

 • «کرفس»؛ قرق اختصاصی پیشنهادی همدان

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نحوه واگذاری و بهره برداری از قرق های اختصاصی به ادارات کل حفاظت محیط زیست استان ها گفت: بر اساس ماده 9 آئین نامه اجرایی قانون شکار و صید قرق های اختصاصی به محدوده ای از کوهستان، جنگل و مرتع اطلاق می شود که امتیاز شکار و صید در آن با رعایت حقوق اشخاص و قوانین و مقررات مربوطه انجام گیرد.

 • 1800 بنای تاریخی، جاذبه‌های طبیعی و صنایع‌دستی نشان از قدمت تاریخی همدان دارد

  استاندار همدان گفت:  نام و آوازه همدان در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، موقعیت جغرافیایی همدان، راه‌های ارتباطی استان و آب و هوای مطلوب، همدان را مورد توجه جامعه جهانی به عنوان پایتخت گردشگری آسیا قرار داده است و ما می توانیم از  این جایگاه نهایت بهره را برای استان ببریم و بهترین سرویس ها را به گردشگران ارائه دهیم .

 • ممنوعیت سگ گردانی در همدان

  یکی از معضلاتی که این روزها گریبان‌گیر کلان شهرها و یا حتی شهرهای کوچک شده، نگهداری سگ توسط شهروندان است به‌طوریکه اگر کمی در پارک‌ها و یا خیابان‌ها قدم بزنیم شاهد سگ‌های خانگی هستیم که در کنار صاحبشان راه رفته و در برخی اوقات با انجام حرکات نمایشی موجب وحشت و ترس دیگر شهروندان می‌شوند.

 • بحران دارو برای بیماران خاص و سرطانی به پایان رسید

  رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی همدان از اتمام بحران کمبود دارو برای بیماران خاص و سرطانی خبرداد.

 • 3 ماه انفصال از خدمت نتیجه قصور پزشکی مرگبار

  رئیس نظام پزشکی همدان از شکایت پزشک مقصر در مرگ رئیس کتاب‌خانه مرکزی خبر داد.

 • همدانی‌ها بیش از 9 میلیارد صدقه داده‌اند

  معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: خیران همدانی در 10‌ ماهه امسال 9 میلیارد و 114 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند .

 • دبیر اجرایی خانه کارگر استان همدان:

  کارگران شب عید صورت خود را باسیلی سرخ می‌کنند

  دبیر اجرایی خانه کارگر استان همدان با تأکید براینکه میزان عیدی کارگران با توجه به تورم موجود کفاف نخواهد داد، گفت: کارگران شب عید صورت خود را باسیلی سرخ می‌کنند چرا که این میزان دستمزد و عیدی در شرایط موجود و نرخ تورم کفاف دخل و خرج خانواده را نخواهد داد.

 • نزاع دو مرد میانسال رنگ خون به خود گرفت

  فرمانده انتظامی شهرستان همدان از وقوع قتل مردی میانسال، در یکی از روستاهای اطراف همدان خبر داد.

 • رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانداری همدان خبرداد؛

  واگذاری 99 پروژه به بخش خصوصی در همدان

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استانداری همدان از واگذاری 99 پروژه به بخش خصوصی خبرداد و گفت: از 99 پروژه واگذاری شده به بخش خصوصی در استان50 پروژه جدید، یک پروژه نیمه تمام و 48 پروژه تکمیل شده است.

 • داروخانه درمانگاه تامین اجتماعی اسدآباد کمبود دارو ندارد

  رئیس درمانگاه تامین اجتماعی اسدآبادگفت: خوشبختانه مشکلی در رابطه با کمبود دارو در داروخانه این درمانگاه وجود نداشته و ذخیره 6ماه از داروهای مورد نیاز درمانگاه انجام گرفته است .

 • پیش بینی 2هزار میلیارد تومان در لایحه بودجه 98 جهت اجرای نظام رتبه بندی معلمان

  عضو هیئت رئيسه مجلس شورای اسلامی از پیش بینی 2هزار میلیارد تومان اعتبار در لایحه بودجه سال آینده دولت برای اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان خبر داد .

 • فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:

  سپاه انتقام سخت و مهلکی از تروریست‌ها خواهد گرفت

  فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به اینکه سپاه انتقام سخت و مهلکی از تروریست‌ها خواهد گرفت، گفت: سپاه پاسداران هرگز اجازه نخواهند داد خون جوانمردان و پاسداران غیور ایران اسلامی پایمال شود و به زودی انتقام سختی از حامیان و عاملان حادثه تروریستی خواهد گرفت .