خط داغ

 • تکمیل و مرمت بزرگترین آب انبار کشور در اسدآباد

  فرماندار اسدآباد گفت:مرمت بزرگترین آب انبار کشور در اسدآباد دارای 85 درصد پیشرفت فیزیکی بوده که در مرحله پایانی مرمت قرار دارد و در سال آینده افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

 • آدرس‌های پستی همدان یکسان ‌سازی می‌شود

  مدیرکل پست استان همدان گفت: شهرستان ملایر به لحاظ همه شاخص‌های مورد ارزیابی پُست، در صدر شهرستان‌های استان همدان قرار دارد.

 • نماینده ملایر تأکید کرد:

  رابط پارلمانی سیستم قضایی استان ایجاد شود

  نماینده ملایر و دبیر مجمع نمایندگان استان همدان گفت: در سفر استانی مجمع نمایندگان همدان طی جلساتی با مدیران کل تعدادی از دستگاه های اجرایی استان، مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف بررسی شد.

 • امکان ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در اسدآباد وجود ندارد

  معاون درمانگاه تامین اجتماعی استان همدان گفت : درمانگاه تامین اجتماعی کنونی اسدآباد در زمان احداث متاسفانه جانمایی مناسبی نداشته و به همین دلیل در حاشیه شهر احداث شده و دیگر امکان ساخت و احداث درمانگاه تامین اجتماعی جدید در این شهرستان وجود ندارد .

 • افتتاح دو خانه بوم گردی اسدآباد در دهه فجر

  مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و  گردشگری اسدآباد از افتتاح 2 خانه بوم گردی این شهرستان در دهه مبارک فجر خبر داد .

 • برخورد با اشغال کنندگان پیاده‌روهای ملایر

  شهردار ملایر گفت: مشاهده می شود بخشی از معابر عمومی بخصوص پیاده روهای هسته مرکزی شهر که ‏در مسیر تعریض بوده و توسط شهرداری از محل عوارض عمومی خریداری و آزاد سازی شده، توسط تعدادی از کسبه و بانک ها اشغال و از دسترس عموم خارج می شود.

 • از توان خیران در شورای آموزش و پروش استفاده شود

  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر گفت: شورای آموزش ‌وپرورش در هر شهری یک ظرفیت خوب است و باید با مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب از این ظرفیت در جهت پیشبرد اهداف استفاده کرد، همچنین با توجه به آنکه ملایر خیران متعدی دارد، پس باید در جلسات شورای آموزش و پروش از این پتانسیل و توان خیران در هر منطقه استفاده کرد.

 • کولاک شدید برف و مه غلیظ در گردنه اسدآباد

  مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسدآباد از کولاک وبارش شدید برف و مه غلیظ در گردنه این شهرستان خبر داد .

 • پیکر شهید ستوانیکم سعید قاسمی در نهاوند تشییع می شود

  فرمانده سپاه نهاوند جزئیات مراسم تشییع جنازه شهید سعید قاسمی در نهاوند را اعلام کرد.

 • تخصیص 5 میلیارد تومان برای اصلاح شبکه برق بافت فرسوده ملایر

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی و نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: در بازدید اخیری که همراه با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از چندین طرح و نقاط مختلف شهر ملایر داشتیم، مقرر شد ۵ میلیارد تومان برای اصلاح و بروزرسانی شبکه برق برخی مناطق بافت فرسوده ملایر اختصاص و عملیات اصلاح شبکه طی شش ماه آینده انجام شود.

 • نائب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس:

  سرمایه گذاری در بخش معادن ملایر؛ اولویت اصلی توسعه منطقه

  نائب رئیس کمیسیون حقوقی و نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: طی نشستی که منظور بررسی بسترهای سرمایه گذاری حوزه معادن شهرستان ملایر با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت و جمعی از فعالین و سرمایه گذاران این عرصه داشتیم، بر ضرورت استفاده از ظرفیت ها و مزیت های معدنی ملایر در جهت رونق اقتصادی منطقه و ایجاد چرخه اشتغالزایی مستمر و دائمی تاکید شد .

 • از واکاوی مشکلات منبت‌کاران ملایر تا تشکیل کارگروه تخصصی برای شهر ملی منبت

  امروز نخستین همایش بررسی مسائل و مشکلات حوزه صنایع دستی ویژه منبت کاران شهرستان ملایر در محل سالن همایش فرمانداری ویژه ملایر با مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

 • فرماندار شهرستان اسدآباد خبرداد؛

  بهره مندی تمامی روستاهای بالای ۲۰خانوار از گاز

  فرماندار اسدآباد گفت:در حال حاضر 100 درصد روستاهای بالای 20 خانوار این شهرستان گاز دار شده اند و 3 روستای مابقی بالای 20 خانوار نیز تا پایان سالجاری گاز رسانی خواهند شد.

 • تصادف شدید پراید با تیر برق

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از تصادف شدید خودروی سنگین تریلی با سواری پراید و برخورد پراید با تیر چراغ برق به علت از دست دادن کنترل خودرو در میدان استقلال روبروی ترمینال تهران خبر داد.

 • تمام مدارس اسدآباد به سیستم گرمایشی استاندارد گازی مجهزند

  مدیر اداره آموزش و پرورش اسدآباد گفت: تمامی مدارس این شهرستان به سیستم گرمایشی استاندارد گازی مجهز هستند .

 • اجناس سوپرمارکتی در ملایر طعمه حریق شد

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از بروز حریق در مغازه سوپرمارکتی واقع در ۳۲ متری مطهری خبر داد و گفت: امروز طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵، این مورد گزارش شد.

 • امام جمعه ملایر:

  از شادی‌های وارداتی و دیکته شده دوری کنید

  امام جمعه ملایر گفت: امیدواریم با عنایت به نام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم به ارشاد و هم اسلامی بودن آن توجه شده و در تمامی عرصه ها، نیروهای خوبی تربیت شود تا در آینده شاهد درخشش فرهنگ و هنر باشیم.