خط داغ

 • فرماندار اسدآباد خبر داد

  تجاری‌سازی 7 مدرسه اسدآباد

  فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به مشخص شدن 7 مدرسه شهر اسدآباد در راستای اجرای طرح تجاری‌سازی گفت: با تغییر کاربری و تجاری‌سازی بخشی از این مدارس قسمتی از درآمد مدارس، هزینه آموزش و پرورش شده و موجب خودکفایی مدارس خواهد بود به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند در شورای آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد، با بیان اینکه از 19 شهر استان همدان 4 شهر اسدآباد، تویسرکان، نهاوند و اسدآباد موفق به اخذ مجوز تجاری‌سازی مدارس  شده‌اند، اظهار کرد: از 7 آموزشگاه شهر اسدآباد تجاری‌سازی مدارس 15 خرداد، خلیج‌فارس و دبیرستان حضرت خدیجه(س) با توجه به موقعیت مناسب مکانی در مرحله اول انجام می‌گیرد و مابقی نیز در مرحله دوم انجام خواهد گرفت.

 • معاون سیاسی استاندار همدان:

  مجموعه مدیریت استان از هر گونه حاشیه دوری می‌کند

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با تأکید بر اینکه مجموعه مدیریت استان همدان از هر گونه حاشیه دوری می‌کند، گفت: در حال حاضر مبنای اداره کشور در دولت تدبیر و امید، صداقت، شفافیت، عقلانیت و همدلی است.

 • نرخ شهریه مدارس شاهد در ملایر مشخص شد

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر با بیان اینکه سقف پذیرش دانش‌آموز در مدارس شاهد برای هر کلاس را 25 نفر قرار می‌دهیم، گفت: با توجه به رشد شهریه‌های این مدارس، امسال برای دوره ابتدایی سقف 484 هزار تومان، دوره متوسطه اول 605 هزار تومان و متوسطه دوم 715 هزار تومان درنظرگرفته شده است.

 • چشمه‌های آبگرم رزن؛ فرصتی برای جذب گردشگر

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رزن از وجود چشمه‌های آبگرم در این شهرستان خبر داد و گفت: چشمه‌هایی در این شهرستان وجود دارد که شناخته شده نیست.

 • پلمب یک واحد دندانسازی متخلف در نهاوند

  مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: یک واحد دندانسازی توسط کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند پلمب شد.

 • تخریب 7 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی ملایر

  مدیر جهادکشاورزی شهرستان ملایر از آزادسازی و تخریب 7 مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی این شهرستان خبر داد.

 • فرماندار:

  وضعیت آب روستایی نهاوند ساماندهی شود

  فرماندار شهرستان نهاوند به درخواست تني چند از اهالي روستاي وراينه از وضعيت آب آشاميدني این روستا بازديد به عمل آورد و گفت: جايگاه آب و مشکلات روستايي نظير بهسازي بايد بيش از پيش تقويت شود و نهاوند به علت تعدد روستاها نيازمند فراهم آوردن زيرساخت‌هاي اساسي در بخش روستايي است.

 • مدیر انجمن سینمای جوانان ملایر خبر داد

  ملایر، میزبان شصتمین دوره جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس کشور

  مدیر انجمن سینمای جوانان ملایر از برگزاری شصتمین دوره جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس کشور در شهریورماه به میزبانی شهرستان ملایر با حضور هنرمندان، فیلمسازان و عکاسانی از 11 استان مختلف خبر داد.

 • فرمانده سپاه اسدآباد:

  آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ سیاسی جهان بود

  فرمانده سپاه پاسداران ناحیه مقاومت اسدآباد گفت: آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد 61 نقطه عطفی در تاریخ سیاسی جهان بود و پس از آن قدرت حقیقی ایران اسلامی که برگرفته از قدرت الهی است به عنوان قدرت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای شناخته شد.

 • مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد خبر داد

  رهاسازی 5 هزار قطعه بچه‌ماهی کپور در استخرهای اسدآباد

  مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد از رهاسازی 5 هزار قطعه بچه‌ماهی کپور در استخرهای گرم آبی این شهرستان خبر داد.

 • فرماندار ویژه ملایر خبر داد

  ساخت شهرک سینمایی برای فیلم «کورش بزرگ» در ملایر

  فرماندار ويژه ملاير گفت: به‌زودی براي ساخت فيلم «کورش بزرگ» به کارگرداني مسعود جعفري‌جوزاني، یک شهرک سينمايي در ملاير ساخته می‌شود.

 • تولیدکنندگان قربانی سیاست‌های اشتباه مسئولان

  بدون شک حمایت از کالای ایرانی به عنوان شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، در ادامه اهمیت اقتصاد مقاومتی بوده و حمایت از کالای ایرانی باید به صورت یک دغدغه و اهمیت ملی و تکلیف برای همه ما سرلوحه قرار گیرد اما برای تحقق شعار سال توجه به تولیدکنندگان و کار آفرینان  از نقش موثری در این راستا برخوردار خواهد بود.

 • بازگشت به تحصیل 38 دانش‌‌آموز ملایری

  رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ملایر با بیان اینکه در سالتحصیلی 97-96، 68 نفر بازمانده از تحصیل در این شهرستان داشته‌ایم، گفت: 38 نفر از بازماندگان از تحصیل در طول سال با پیگیری‌های لازم جذب شده‌اند و تا کنون 30 نفر از آنها باقیمانده است.

 • مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد خبر داد

  کشت 11 هزار مترمربع زعفران در اراضی کشاورزی اسدآباد

  مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد از کشت 11 هزار مترمربع زعفران در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان سطح زیرکشت زعفران توسط 3 بهره‌بردار در اراضی کشاورزی روستاهای چنارسفلی، گنبله و موسی‌آباد انجام شده است.

 • رئیس بنیاد مسکن نهاوند مطرح کرد

  لزوم مقاوم‌سازی واحدهای روستایی با توجه به زلزله‌خیز بودن نهاوند

  رئیس بنیاد مسکن شهرستان نهاوند گفت: سال گذشته 3 میلیارد و 700 میلیون تومان تخصیص اعتبار برای اجرای طرح هادی روستاهای نهاوند انجام شده است.

 • مراتعی که احتمال سبزماندنشان به صفر می‌رسد

  رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملایر به تشریح مشکلات متعدد موجود در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پرداخت و گفت: با آغاز فصل گرما تعداد آتش‌سوزی‌ها در مراتع افزایش می‌یابد و آتش‌سوزی‌های مراتع بر اثر سهل‌انگاری افراد باعث از بین رفتن پوشش گیاهی مراتع و حیات‌وحش موجود در آن می‌شود.

 • بخشدار پیرسلمان اسدآباد خبر داد

  انجام عملیات بهسازی در 14 روستای بخش پیرسلمان

  بخشدار پیرسلمان اسدآباد از عملیات بهسازی 14 روستای این بخش در سالجاری خبر داد و گفت: امسال در 14 روستای بخش پیرسلمان عملیات بهسازی روستایی شامل جدولگذاری و زیرسازی انجام می‌شود.