• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-8197-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

شهردار اسدآباد خبر داد

بدهی 5 میلیاردی شهرداری اسدآباد

شهردار اسدآباد گفت: در حال حاضر شهرداری این شهر دارای بیش از 5 میلیارد تومان بدهی و 7 میلیارد و 700 میلیون تومان مطالبات از افراد حقیقی و حقوقی است.

محمدکاظم سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: بدهی‌های شهرداری مانعی در برابر انجام کارهای این نهاد مردمی نبوده و با تمام تلاش خدمات‌رسانی به شهروندان انجام و بدهی‌ها پرداخت می‌شود.

وی زیباسازی و توجه ویژه به مبلمان شهری و رعایت حقوق شهروندی را از اولویت‌های کاری خود به عنوان شهردار جدید این شهر برشمرد و افزود: یکی از دلایل حالت رکود شهر اسدآباد در مبلمان شهری و عدم تغییر مبلمان شهر، خود مردم بوده‌اند به طوریکه باید شهروندان و ادارات تعامل پررنگ‌تری با شهرداری داشته باشند تا قسمت اعظمی از کارها به سرانجام برسد و مطالبات مردم در راستای چهره شهر از حالت رکود خارج شود.

سعیدی با تأکید بر اینکه پاسخگویی به مطالبات مردم موجب حل بخش اعظمی از مشکلات خواهد بود، خاطرنشان کرد: خود را مکلف می‌دانم در تمام ساعات در خدمت شهروندان باشم و ساعت کاری برای خود مقرر و لحاظ نکنم.

وی در ادامه با بیان اینکه باید شهروندان را بیش از پیش با حقوق شهروندی در جامعه آشنا کرد، گفت: آموزش حقوق شهروندی در مدارس توسط آموزش و پرورش و اختصاص بخشی از اوقات دانش‌آموزان به آموزش این امر مهم موجب آشنایی شهروندان با حقوق خود بوده و رعایت این مهم بسیاری از مشکلات در سطح شهر را مرتفع خواهد کرد.

سعیدی همچنین با اشاره به اینکه بخش اعظمی از گرشگران توریست زیارتی عتبات عالیات از مسیر این شهرستان در حال تردد هستند، تصریح کرد: در بودجه‌های گرشگری و عمرانی قسمتی از بودجه مورد نیاز را می‌توان در این راستا پیگیری کرده و با ایجاد خدمات مختلف درآمدزایی پایداری را از طریق این گردشگران زیارتی برای شهرداری شهر فراهم ساخت.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرداری شهر اسدآباد دارای 20 پروژه نیمه‌کاره بوده که در فصل کاری جدید نسبت به تکمیل این پروژه‌ها اقدام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: