• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-8397-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تأکید مدیر ارشد استان بر رفع مشکلات شرکت کیان‌کرد ملایر

معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير در نشستی مشترک ميزبان شماري از نمايندگان جمعيت کارگري و کارکنان شرکت کيان‌کرد بود که به منظور استماع و پاسخگويي به مطالبات کارکنان و کارگران اين شرکت برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظیم رضایی یکشنبه 24 دی در این نشست گفت: متأسفانه شرکت کيان‌کرد ملاير با وجود تمام توانايي‌هاي فني و مديريتي و آمادگي کامل براي توليد، چند صباحي است که از لحاظ تأمين سرمايه در گردش و پرداخت مطالبات به مشکل برخورده و همين امر موجب شده تا پرداخت حقوق کارکنان دچار وقفه شود .

وی با اشاره به پيگيري‌هاي استاندار همدان در اين‌بار اظهار کرد: مدیر ارشد استان به شخصا و به صورت مستقيم به اين مسأله ورود کرده و افزون بر پيگيري مسائل اين واحد توليدي از مرکز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را نيز مأمور کرد تا خواسته‌ها و نيازمندي‌هاي اين شرکت را در تهران پيگيري کنند .

رضایی اظهار کرد: اميدواريم با قول‌هاي مساعدي که داده شده و پيگيري‌هاي شخص استاندار، به‌زودي مشکل دريافت اعتبارات و سرمايه در گردش اين واحد بزرگ توليدي از طريق بانک صنعت و معدن، مرتفع شده و با رونق توليد، بخشي از مطالبات کارکنان نيز پرداخت شود .

وي درباره مسائل مطروحه در جلسه، گفت: اين موارد با تعدادي از کارگران که به نمايندگي از کارگران و کارکنان زحمتکش و نجيب شرکت که به خاطر انتقال مسائلشان و کسب اطلاع از پيگيري‌هاي صورت گرفته مراجعه کرده بودند، در ميان گذاشته شد و اين افراد متقاعد شدند تا با خويشتن‌داري منتظر باشند که معوقات و مطالبات به حقشان پرداخت شود .

گفتنی است؛ به تازگی کارگران و کارمندان شرکت کیان‌کرد ملایر به علت عدم پرداخت حقوق و مطالباتشان از سوی این شرکت، تجمع کرده و با مسئولان شهرستان دیدار داشتند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: