• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

پرداختن به اعتیاد «با لهجه ولگردی‌هایم حرف بزن»

یک کارگردان در عرصه تئاتر گفت: نمایش «روی نیمکت چهار نفره با لهجه ولگردی‌هایم حرف بزن، لهجه خانومیتو نمی‌فهمم» از چند محور به مسأله اعتیاد و موضوع فروپاشی انسان‌ها می‌پردازد.

محمدحسن شایانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه در این نمایش به زندگی کسانی‌که تلاش می‌کنند خوب باشند اما به دلایل ضعف امکانات قادر نیستند مشکلات خود را حل کنند اشاره می‌شود، اظهار کرد: نمایش «با لهجه ولگردی‌هایم حرف بزن» به آسیب‌های اجتماعی و راه‌های نجات آدم‌ها نگاه می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در این نمایش سعی شده از حالت کلیشه‌ای خارج شده و حرف را از زوایای مختلف بیان کنم، تصریح کرد: گاهی انسان‌ها با اندک توجهی می‌توانند خود را نجات دهند که ما نمونه‌های زیادی در این زمینه داریم.

شایانی خاطرنشان کرد: نمایش «با لهجه ولگردی‌هایم حرف بزن» از 17 دی‌ماه در سالن پلاتو تئاتر شهر همدان واقع در مجتمع شهید آوینی روی صحنه رفته و تا اول بهمن ادامه دارد.

این کارگردان به معرفی عوامل نمایش پرداخت و گفت: سیدمهرداد کاووسی‌حسینی، احمدرضا جلیلوند، مرجان مردانی، نوشین نبی‌زاده و مریم میجانی نقش‌آفرینان و جلیلوند دستیار کارگردان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: