• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-8597-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

لزوم تببین اقدامات انجام شده انقلاب برای مردم در دهه مبارک فجر

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: در دهه مبارک فجر باید خدمات و اقدامات ملموس و واقعی انجام شده نظام و دولت با هنرنمایی برای مردم تببین شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حسین افشاری در ستاد هماهنگی مراسم دهه مبارک فجر شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: اگر خدمات انجام شده واقعی و برجسته و سترگ نظام و دولت برای مردم تبیین نشود بدون شک دشمنان با هنرنمایی از فرصت‌ها استفاده و با انحراف اذهان، ذهن جوانان و نوجوانان و مردم جامعه را مسموم خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه تبیین عملکرد و گزارش‌ها باید با امیدآفرینی و نشاط‌بخشی همراه باشد، افزود: مسئولان شهرستان در حیطه کاری خود موظفند کارهای برجسته و امیدآفرین خود را برای مردم تبیین کنند.

افشاری در ادامه با اشاره به تشکیل 20 کمیته تخصصی در شهرستان در رابطه با چارت ستاد دهه مبارک فجر، خاطر نشان کرد: کمیته پروژه‌های عمرانی، زنان و خانواده، قرآن، همیاری و تشکل مردمی، اصناف و بازاریان، ورزش و جوانان، بسبج و نیروهای مسلح، فرهنگیان دانش‌آموزی، دانشجویی، ارتباطات و اطلاع‌رسانی، روحانیون، نهادها و سازمان‌ها، روستایی و عشایر، مساجد و اوقاف، فرهنگی و هنری و ... از اهم کمیته‌های تخصصی تشکیل شده در راستای ستاد دهه مبارک فجر امسال این شهرستان خواهد بود.

وی در ادامه با تأکید بر اجرای برنامه‌های نو و خلاقانه در دهه مبارک فجر اضافه کرد: دهه مبارک فجر یک ایام ملی و مذهبی و خاص بوده که باید در برنامه‌های این ایام از ابتکار و خلاقیت و نوآوری برای برگزاری برنامه‌های مردمی بکوشیم.

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی و عمرانی، نشست‌های بصیرتی، شب‌های خاطره، تجلیل از فعالان و نخبگان فرهنگی، مسابقات ورزشی، نمایشگاه عکس، غباروبی مزار شهدا، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، توزیع 300 بسته حمایتی برای اقشار محروم، تقبل 50 درصد هزینه‌های درمان بیماران خاص کم درآمد توسط اوقاف، نمایشگاه هنرهای تجسمی، اکران فیلم … از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده فرهنگی و هنری و ورزشی برای برگزاری در این شهرستان طی دهه مبارک فجر خواهد بود.

افشاری افزود: برنامه‌های دیگری را نیز در دهه مبارک فجر در راستای رایگان کردن برخی خدمات توسط برخی از دستگاه‌ها درنظر خواهیم داشت.

وی در ادامه با تأکید بر توجه و تحقق توقعات به حق مردمی، یادآور شد: با اطلاع‌رسانی و نیز با ارتباط چهره به چهره با مردم می‌توان توقعات غیرقابل توجیه را نیز تعدیل کرد.

افشاری با بیان اینکه مدیران همواره ارتباط چهره به چهره با مردم و ارباب‌رجوع را سرلوحه کارهای خود داشته باشند، تصریح کرد: طولانی نکردن چرخه کار اداری مردم موجب نشاط و امید در آنان شده و این نشاط و امید به جامعه تسری خواهد یافت.

فرماندار اسدآباد گفت: طی 9 ماهه امسال در این شهرستان بیش از 1079 شغل جدید ایجاد شده که تبیین این خدمات بی‌نظیر برای مردم موجب نشاط و امید بوده و این نقاط و خدمات مثبت و واقعی را باید برای مردم بیان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: