• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-13397-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

معاون فرماندار اسدآباد:

روز قدس، روز طنین ندای عدالت‌طلبی و حقیقت‌جویی در سراسر گیتی است

معاون فرماندار شهرستان اسدآباد گفت:  روز قدس، روز طنین ندای عدالت‌طلبی، حقیقت‌جویی و وحدت جهان اسلام در سراسر گیتی است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، یزدان آزرمی در شورای هماهنگی روز قدس شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: روز قدس همواره نماد تجلی وحدت مسلمانان و در هم شکستن دشمنان اسلام است.

وی روز قدس را روز تبلور همبستگی و همدلی جهان اسلام و تمام آزادیخواهان جهان با مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان و ستم‌دیده‌گان جهان عنوان کرد و افزود: ملت ایران همواره به پیروی از رهبر فرزانه انقلاب به حمایت از فلسطین و مقاومت ادامه می‌دهد به طوریکه سیاست جمهوری اسلامی تغییری نکرده است و هرگز در برابر درنده‌خویی صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها علیه مسلمانان ساکت نمی‌نشینیم.

آزرمی بر اطلاع‌رسانی و تبلیغات، پیش‌بینی ایاب و ذهاب شرکت‌کنندگان در راهپیمایی و برقراری امنیت در روز قدس ازسوی دستگاه‌های ذیربط تأکید کرد و ادامه داد: حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس و نماز عیدسعیدفطر، پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به دشمنان اسلام و ایران با توجه به شرایط کنونی خواهد بود.

وی با اشاره به آغاز راهپیمایی باشکوه روز قدس در شهرستان اسدآباد از مقابل درب دفتر امام جمعه شهر رأس ساعت 11:30 خاطرنشان کرد: این راهپیمایی با حضور مردم فهیم و مسئولان شهرستان به حضور و شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه ختم خواهد شد.

معاون فرماندار اسدآباد عنوان کرد: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس از سوی امام خمینی(ره)، نشان از تدبیر و دوراندیشی ایشان در مسائل مهم مسلمانان دارد و این روز یادگاری ارزشمند برای تمام مسلمانان جهان است.


انتهای پیام