• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-13790-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

وقوع قتل و دستگيري قاتل در کمتر از يک ساعت در تويسرکان

فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان از قتل جوان 30 ساله با اسلحه شکاري به علت اختلاف و شناسايي و دستگيري سريع قاتل و کشف آلت قتاله در اين شهرستان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ محمد معصومي در تشريح جزئيات بيشتر اين خبر گفت: در ساعت 21 روز شنبه برابر تماس تلفني با مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک مورد واژگوني موتورسيکلت در روستاهاي حوزه پاسگاه بخش قلقلرود تويسرکان سريعا عوامل گشت پاسگاه به محل اعزام شدند .

وی افزود: مأموران پاسگاه پس از حضور در صحنه با جسد بي‌جان جواني 30 ساله و پيکر مجروح جواني 26 ساله مواجه شدند که در حين خروج از باغ با يک دستگاه موتورسيکلت به وسيله اسلحه شکاري مورد اصابت قرار گرفته‌اند بنابراین با توجه به حساسيت موضوع سريعا تيم ويژه‌اي از مأموران مجرب پليس آگاهي و پاسگاه فرسفج وارد عمل شده و تحقيقات برای شناسايي و دستگيري قاتل يا قاتلان آغاز شد .

این مقام انتظامی بیان کرد: مأموران با رصد اطلاعاتي و شيوه‌هاي ویژه پليسي و انجام تحقيقات گسترده و ميداني موفق شدند قاتل را که فردي حدودا 23 ساله بود، شناسايي کنند .

وی با اشاره به اينکه پس از شناسايي هويت قاتل، سريعا محل اختفای او مورد شناسايي قرار گرفت و توسط پليس محاصره شد، افزود: مأموران خبره انتظامي شهرستان طي عملياتي ضربتي و غافلگيرانه قاتل را در مخفيگاهش دستگير و یک قبضه اسلحه شکاري از منزل وي کشف شد که متهم برای انجام اقدامات بعدي و بازجويي به پليس آگاهي منتقل شد.

معصومي عنوان کرد: متهم در پليس آگاهي مورد بازجويي‌هاي فني و تخصصي متعدد قرار گرفت که نامبرده با توجه به تناقض‌گويي در اظهارات و با مشاهده دلايل و قرائن موجود در نهايت لب به اعتراف گشود و به ارتکاب قتل با اسلحه شکاري معترف شد .

وي خاطرنشان کرد: قاتل پس از اعتراف به قتل اظهار داشت به علت اختلاف با مقتول با شليک تيرهوايي به وسيله اسلحه شکاري مجوزدار، قصد ترساندن وي را داشته که به علت تاريکي هوا تير به راکبين موتورسيکلت برخورد کرده و قاتل پس از مشاهده صحنه سريعا از محل متواري شده است .

فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان در پايان با اشاره به اينکه متهم تحويل مراجع قضايي و با قرار بازداشت روانه زندان شد، گفت: اين اقدام سريع و به موقع پليس با تقدير همشهريان تويسرکاني مواجه شد و در ادامه اعضاي خانواده مقتول، در اقدامي، تشكر و قدرداني خود را از کشف قتل و دستگيري قاتل ابراز و تنها اجر و پاداش معنوي پروردگار را پاسخي به اين اقدام بيان داشتند.


انتهای پیام