• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5191-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان خبر داد

بارگیری روزانه 10 میلیون لیتر انواع سوخت در همدان

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان از بارگیری روزانه 10 میلیون لیتر سوخت در این استان خبر داد و گفت: روزانه 10 ميليون ليتر انواع سوخت در ناوگان حمل‌ونقل زميني از مبدأ انبار نفت ايثارگران بارگیری می‌شود.

امین روستایی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان با بیان اینکه در پی گذشت 18 روز از نخستین ماه فصل زمستان و کاهش دمای هوا سوخت‌رسانی در استان همدان بدون درنگ و رضایت‌بخش ادامه دارد، اظهار کرد: با توجه به آغاز بارش نخستین برف در فصل زمستان، کار سوخت‌رسانی به مناطق دور دست با اولویت ویژه درحال انجام است.

وی با بیان اینکه این استان شاهراه ارتباطی 4 استان غربی کشور بوده است، افزود: منطقه همدان وظایف خطیری در زمینه تأمین سوخت تمامی انواع مصارف در همه فصول سال را داشته و این روزها شاهد بارگيري میانگین روزانه 10 ميليون ليتری ناوگان حمل‌ونقل زميني از مبدأ انبار نفت ايثارگران هستیم.

روستایی ادامه داد: تأمین سوخت نیروگاه شهید مفتح همدان و بخشی از نیروگاه‌های زنجان و کردستان، بخش‌هاي متنوع غيرنيروگاهي استان‌هاي همجوار شامل قزوين، زنجان، كردستان، آذربايجان‌غربي و كرمانشاه نیز بر عهده این منطقه است.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از روستاهای استان همدان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند اما ساکنان روستاهای فاقد این نعمت خدادادی نیز چشم‌انتظار دریافت خدمات منطقه بوده بنابراین تحویل به موقع فرآورده نفت سفید به این دسته از هموطنان در این موقع سال ضرورت ویژه دارد.

روستایی یادآور شد: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان در کنار 36 منطقه دیگر، تمام توان خود را برای تأمین، ذخیره‌سازی و توزیع فرآورده‌های نفتی به‌کار گرفته است.

مدیر پخش منطقه همدان در پایان بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی پیشین و در پی برودت سرما و بارش رحمت الهی در غرب کشور، این منطقه در روزهای اخیر پایش نحوه انتقال و توزیع سوخت در سراسر استان به ویژه در فروشندگی‌های روستایی و نقاط بحرانی را به دقت زیرنظر داشته و در مرکز کانون توجه خود قرار داده است.


انتهای پیام