• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-5891-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

مدیرکل راهداری استان همدان خبر داد

لکه‌گیری بیش از 10 هزار مترمربع از راه‌هاي آسفالته همدان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان گفت: در فروردین‌ماه امسال 10 هزار و 885 مترمربع از راه‌های آسفالته استان لکه‌گیری شدند و این اقدام در محورهای اصلی، فرعی، روستایی و راه‌های مواصلاتی استان همدان انجام شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمد رودباری، تعمیر، مرمت و نگهداری پل‌های کوچک، احداث و تعریض پل‌ها و تعمیرات اساسی پل‌های بزرگ را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بیان کرد و افزود: زهکشی و دریواسیون 62 و تنقیه و لایروبی 247 مورد از پل‌ها نیز در این مدت انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه شانه‌سازی 17 کیلومتر از راه‌های آسفالته استان نیز انجام شده است، ادامه داد: 2 هزار و 300 مترمکعب از سطوح آسفالته استان ترانشه‌برداری و 360 مترمربع نیز موج‌تراشی شده‌اند.

رودباری اضافه کرد: در فروردین‌ماه امسال 625 کیلومتر پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر، 72 کیلومتر رگلاژ راه‌های شنی و 826 کیلومتر رگلاز و تسطیح شانه راه‌های آسفالته انجام شده است.

وی گفت: احداث دوربرگردان و پارکینگ، اصلاح تقاطع‌ها و پیچ‌ها خطرناک، اصلاح قیرزدگی در راه‌های آسفالته، ریزش‌برداری، درزگیری راه‌های آسفالته و اصلاح شیب شیروانی از دیگر اقدامات اجرایی است که در فروردین‌ماه امسال انجام شده است.

انتهای پیام