• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-6191-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

ساخت پارکینگ عمومی در حوالی شورانشینان همدانی

رئیس كمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از احداث پارکینگ عمومی در خیابان بهنامجوی و حوالی شورانشینان شهر همدان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مریم روانبخش در کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای شهر همدان که با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی برگزار شد، افزود: در حال حاضر مطالعات طرح احداث پارکینگ عمومی در خیابان بهنامجو در مکان مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری انجام شده که به‌زودی با نهایی شدن نقشه‌های طرح عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی مساحت اجرای طرح را حدود 7 هزار و 154 متر مربع اعلام کرد و با بیان اینکه پارکینگ زیر چمن مصنوعی احداث می‌شود، خاطرنشان کرد: هدف شورا از اجرای این طرح حل مشکل پارکینگ در این منطقه و حمایت از سرمایه‌گذار پروژه نیز است.

روانبخش در ادامه بر لزوم احداث شهرک پزشکان در همدان تأکید و اظهار کرد: برای احداث این طرح نقاط مختلف شهر برای جانمایی پیشنهاد داده شده و در حال حاضر این نقاط در دست بررسی و کارشناسی است.

وی جانمایی و مکان احداث شهرک پزشکان را حائز اهمیت دانست و یادآور شد: در راستای حمایت از سرمایه گذار در اجرای پروژه های شهری واگذاری اجرای طرح ها به بخش خصوصی از اهداف شورا و شهرداری است.

شهردار همدان نیز اجرای طرح شهرک پزشکان را اقدامی ارزشمند و ضروری دانست و گفت: باید این پروژه در مکانی مناسب و کارشناسی شده اجرا شود.

عباس صوفی همچنین به طرح بازار برندینگ خودرو اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بخش عمده‌ای از املاک مسیری از این طرح تملک شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

وی اظهار کرد: تجربه ثابت کرده بخش خصوصی در اجرای طرح‌ها موفق‌تر عمل کرده و در این راستا و نیز برای حمایت از سرمایه‌گذار هدف ما اجرای طرح‌ها بخش خصوصی است.

انتهای پیام