• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-6291-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان خبر داد

جریمه 58 میلیاردی قاچاقچیان سوخت در کبودراهنگ

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه قاچاقچیان سوخت خبر داد و گفت: قاچاقچیان سوخت در تعزيرات حكومتي کبودراهنگ بیش از 58 میلیارد ريال محکوم شدند.  

علیرضا حسن‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: متهمان گازوئیل و نفت‌سفید را با روغن سوخته مخلوط کرده و به عنوان روغن موتور می‌فروختند.

وی تصریح کرد: پنج نفر در شهرستان کبودراهنگ با خرید یک باب سوله مقادیر زیادی گازوئیل و نفت‌سفید به ارزش 34 میلیارد و 536 میلیون و 754 هزار و 500 ریال را به صورت غیرمجاز تهیه و با مخلوط کردن این مواد با روغن سوخته اقدام به تولید و عرضه روغن‌موتور تقلبی می‌کردند.

حسن‌پور خاطرنشان کرد: شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالاوارز تعزیرات حکومتی کبودراهنگ با همکاری کارگروه ویژه مستقر در مرکز استان و پس از تحقیقات جامع و جری تشریفات قانونی متهمان را به پرداخت 58 میلیارد و 950 میلیون و 521 هزار و 500 ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم کرد و رأی صادره پس از اعتراض محکومان در شعبه تجدیدنظر تأیید و قطعی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان بیان کرد: تا کنون  12 میلیارد و 840 میلیون ریال از جریمه وصول و به حساب خزانه واریز شده و یک دستگاه خودرو خارجی مربوط به یکی از متهمان برای فروش، شناسایی و توقیف شده است.


انتهای پیام