• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-3594-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

اجرای پروژه سایت‌موزه میدان امام(ره) در گیرودار انتخاب پیمانکار

از یک ماه گذشته شهرداری مناقصه انتخاب پیمانکار برای اجرای پروژه سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) شهر همدان را به اجرا گذاشته اما تا کنون پیمانکار طرح مشخص نشده این در حالیست که مسئولان شهرداری وعده داده‌اند این طرح تا آغاز رویداد «همدان 2018» باید به اتمام برسد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در این‌باره تصریح کرد: از یک‌ماه گذشته مناقصه تعیین پیمانکار برای اجرای طرح سایت‌موزه میدان امام(ره) به اجرا گذاشته شده اما پیمانکار قطعی این طرح تعیین نشده است.

کامران گردان با تأکید بر اینکه این طرح طی صرف زمان سه ماه به طور قطع به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: شهرداری در تلاش است این سایت‌موزه میدان امام تا آغاز رویداد «همدان 2018» به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه تأخیر در انتخاب پیمانکار مشکلی در زمان اتمام پروژه ایجاد نمی‌کند، یادآور شد: با توجه به اینکه این پروژه در یک طبقه انجام می‌گیرد و پروژه عظیمی نیست بنابراین با افزایش شمار کارکنان این طرح تا آغاز رویداد گردشکری 2018 به اتمام می‌رسد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان یادآور شد: اعتبار این طرح از سال گذشته به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان مشخص شده است.


انتهای پیام