• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5991-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان خبر داد

جریمه 8 میلیاردی قاچاقچیان گوشی در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه 8 میلیاردی قاچاقچیان گوشی در همدان خبر داد و گفت: قاچاقچيان گوشی در تعزیرات حکومتی همدان به دام قانون افتاده و نقره داغ شدند.

علیرضا حسن‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: قاچاقچيان گوشی‌ها را از شهرهای مرزی به سمت تهران حمل می‌کردند که پس از تعقیب وگریزو دستگيري علاوه بر ضبط كالا و خودرو حمل قاچاق به پرداخت جزاي نقدي نيزمحكوم شدند.

وی تصریح کرد: دو نفر که 1591 دستگاه گوشی تلفن همراه و 70 دستگاه تبلت به ارزش 8 میلیارد و371 میلیون و 615 هزار و 827 ریال را به صورت جاسازی به‌وسیله دوخودرو سواری از شهرهای مرزی به سمت تهران حمل می‌کردند، پس از تعقیب و گریز دستگیر شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان ادامه داد: شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز مستقر در گلوگاه شهید زارعی همدان پس از جری تشریفات قانونی و تحقیقات کافی محکومان را علاوه بر ضبط کالا و خودرو حمل قاچاق به نفع دولت در پرونده‌های جداگانه در مجموع به پرداخت 8 میلیارد و 502 میلیون و 200 هزار ریال جزاي نقدي محكوم کرد.

حسن‌پور در پایان ضمن تأکید مجدد بر رعایت قانون، از مردم شریف تقاضا کرد در صورت مواجهه با هر گونه تخلف مراتب را از طریق تلفن 32523442 اداره‌کل، سامانه پیامکی 1000127 اتاق اصناف و تارنمای t135.ir اعلام کنند.

انتهای پیام