• دوشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-393-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

برگزاری نشست «پرسمان انقلاب» در جهاددانشگاهی همدان

به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی، نشست «پرسمان انقلاب» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی همدان در این نهاد انقلابی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان در این نشست که با حضور جمعی از دانشجویان متعهد و انقلابی برگزار شد، بیان کرد: اینک که در 40 سالگی انقلاب هستیم، در موقعیت حساس و مهمی قرار گرفته‌ایم.

حجت‌الاسلام محمدحسن فاضلیان با اشاره به عدد 40، ادامه داد: 40، عددی مقدس برای ما است چرا که عددی گویا بوده و نشان از واقعه عاشورا و اربعین حسینی دارد، تمام پیامبران ما در سن 40 سالگی به نبوت رسیده‌اند و اکنون ما در 40 سالگی انقلاب قرار داریم.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی برای امسال اقدامات خاصی درنظر دارد چرا که اتاق فکر کشورهای استکباری که در نیویورک است، بیان کرده مردم ایران 40 سالگی انقلاب را نخواهند دید.

فاضلیان درباره تأثیر انقلاب بر کشورهای همسایه، اظهار کرد: فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی از برکات شایان و قابل توجه انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به مردمی بودن انقلاب یادآور شد: مردم رأی داده و جمهوری اسلامی را پذیرفتند چرا که جان کشور ما جمهوری و اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان تأکید کرد: در راستای صحبت‌های رهبر معظم انقلاب، بصیرت‌افزایی نیاز اصلی جامعه بوده و این مهم با بیانی منطقی و استدلالی برهانی میسر می‌شود.

انتهای پیام