• دوشنبه ۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-997-5
  • منبع خبر : گفتگو
  • چاپ

رونق تولید راهکار بهبود اشتغال و مقابله با تحریم هاست

  فرماندار اسدآباد گفت: رونق تولید بهترین و مهمترین راهکار برای بهبود اشتغال ، مقابله با تحریم ها، و درآمدزایی است.

کریم حمیدوند در گفت و گو با ایسنا،منطقه همدان ضمن تبریک سال جدید با یادآوری نامگذاری سال 98 از سوی  مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید، گفت: تلاش برای رونق تولید ملی بهترین اقدام برای خنثی کردن تحریم ها خواهد بود .

کریم حمیدوند با اشاره به اینکه امسال فرصت بسیار مناسبی برای گام برداشتن در مسیر رونق تولید به شمار می رود افزود:توجه به رونق تولید بهترین و مهم‌ترین راهکار مقابله با تحریم ها، بهبود اشتغال ،درآمدزایی و مقابله با تحریم است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر با رویکرد عمدتاً اقتصادی و توجه به معیشت مردم، شعارهای سال را با تدبیر و بینش بالای خود انتخاب فرموده اند تصریح کرد: بدون شک هرچه تولید داخلی رونق بگیرد، کالا و خدمات ایرانی هم رونق می‌یابد و به تبع آن، اشتغال، بنگاه‌های تولیدی، نیروی کار و سرمایه‌های انسانی نیز تقویت و حفظ می‌شوند.

حمیدوند خاطر نشان کرد:برای رونق تولید از مقابله با قاچاق کالا و جلوگیری از واردات بی رویه نیز با تمهیدات لازم نباید غفلت کرد و در این راستا همکاری دولت و مجلس از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

وی یاد آور شد:به زعم دشمنان تحریم های موجود موجب رکود کشور ایران اسلامی خواهد بود در حالیکه بدون شک با وحدت و اتحاد و انسجام ملت و مسولین کشور ایران اسلامی چشم انداز روشنی را همواره داشته و دارد .

 

 

 

 


انتهای پیام