• دوشنبه ۱۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-891-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآّباد خبر داد:

شکستگی خط انتقال آب روستای بیتروان اسدآباد

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد از شکست خط انتقال آب در روستای بیتروان اسدآباد خبر داد و گفت:خوشبختانه با بهره گیری از تجهیزات موجود و ازام بهنگام تیم عملیاتی، مشکل مذکور برطرف شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان، احد احدی ایمان بااشاره به خسارات ناشی از سیل در شهرستان اسدآباد،گفت: براثر نزولات جوی و سیلاب راه افتاده در روستاهای شهرستان اسدآباد، امروزشاهد رانش زمین و شکستگی برخی خطوط انتقال در روستای ترخین آباد بودیم.

وی همچنین از شکست خط انتقال آب در روستای بیتروان خبر داد و بیان کرد:خوشبختانه با اعزام اکیپ رفع حوادث، مشکل مذکور برطرف شد.

احدی ایمان همچنین از شن پاشی اطراف چاه ها در روستای خسرو آباد خبر داد و گفت: این اقدام به منظور جلوگیری از نفوذ سیلاب به داخل چاهها انجام می شود.

وی با بیان اینکه تمامی نیروهای اجرایی و اکیپ حوادث شرکت آب و فاضلاب روستایی در شهرستان همدان آماده باش هستند،عنوان کرد: مشترکان روستایی می توانند در صورت مشاده حادثه در هر نقطه، با شماره تلفن های 1523 و 33134058 همکاران ما را در جریان حادثه رخ داده قرار دهند.

انتهای پیام