• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-13590-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

روز گذشته؛

آتش‌نشانان همدانی ۳ نفر را نجات دادند

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در روز گذشته، 4 عملیات اطفای حریق و 4 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی همدان، محمدرضا بیاناتی تصریح کرد: روز بیست و چهارم فروردین ماه شهروندان 385 بار با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد تماس 8 مورد منجر به عملیات ، 9 تماس مشاوره و راهنمایی، 38 تماس اشتباه و متاسفانه 330 مورد ایجاد مزاحمت بوده است. 

وی ادامه داد: عملیات های انجام شده در این تاریخ 4 مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در جاگله، حریق لاستیک در میدان سپاه، حریق ضایعات در آقاجانی بیگ و نشت سوخت خودرو در هنرستان بوده است.

بیاناتی خاطرنشان کرد: همچنین 4 مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در شهرک فرهنگیان، سعیدیه، نجات حیوانات در شهرک فرهنگیان و مهار حیوانات در استادان توسط آتش نشانان به انجام رسید.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان با بیام اینکه طی عملیات‌های انجام شده تعداد 3 نفر نجات یافته‌اند افزود: در صورت بروز حوادث مسیر را برای عبور خودروهای امدادی باز نگه داریم.

انتهای پیام