• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-2392-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

/بازخوانی وصیت‌نامه امام(ره)/

نماینده نهاوند: امام(ره) مجلس را عصاره فضائل ملت می‌دانستند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه امام خمینی(ره) مجلس را عصاره فضائل ملت می‌دانستند، گفت: نمایندگان مجلس باید شاخصه‌های ارزشی بالایی داشته و مصوبات خوبی در مجلس داشته باشند.

حسن بهرام‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: مردم ما مردمی متدین، انقلابی و ولایی هستند که در تمام 4 دهه انقلاب امتحان خود را پس دادند و باید عصاره چنین افرادی وارد مجلس شوند.

وی با تأکید بر نظارت نمایندگان مجلس بر اجرای قانون، تصریح کرد: باید با این دیدگاه امام(ره) که «مجلس در رأس امور است»، عمل کنیم و هر جا خطایی صورت گرفت بدون ملاحظه‌کاری‌های سیاسی به وظیفه خود عمل کنیم.

بهرام‌نیا با اشاره به اینکه امام(ره) شخصیت بی‌بدیلی بودند که رضای خدا برایشان مهم بوده است، عنوان کرد: اگر ملاحظه‌کاری‌های سیاسی و اجتماعی را در امور لحاظ نکنیم به طور قطع نگاه سیاسی امام(ره) به مجلس محقق می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس که برگزیده امتی متدین و انقلابی هستند، باید دارای برجستگی‌های متناسب با شأن ملت باشند و با دست پاک و انقلابی بودن، نظارت و تصویب قوانین با حساسیت و با جدیت خلأ‌های قانونی جامعه را رصد کنند و با نگاه تخصصی که منافع همه آحاد جامعه در آن لحاظ شود، قوانین را تصویب کرده و بر اجرای آن نظارت داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: