• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-6197-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بودجه 96 شهرداری نهاوند 206 ميليارد تصویب شد

شهردار نهاوند از تحقق اعتباري بيشتر از بودجه سال 95 در مديريت شهري نهاوند خبر داد و گفت: بودجه سال 95 شهرداري نهاوند مبلغ حدود 237 ميليارد و 380 ميليون ريال بود كه خوشبختانه مبلغ 246 ميليارد و 661 ميليون ريال در سال 95 محقق شد اين در حاليست كه تعداد پروانه‌هاي ساختماني صادره در سال 95 ،112 فقره بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومي شهرداري نهاوند، اميررضا يوسفيان با بیان اینکه کل بودجه سال ۹۶ شهرداری نهاوند 206 میلیارد و 500 ميليون ريال است، افزود: این بودجه نسبت به متمم بودجه سالجاری حدود ۱۲ درصد كاهش داشته است.

وی عنوان کرد: بودجه سال 96 شهرداری نهاوند به 60 درصد پروژه‌های عمرانی و 40 درصد کارهای جاری اختصاص دارد که در شورای شهر به تصویب رسيده است.

یوسفیان همچنين از اختصاص مبلغ 5 ميليارد و 700 ميليون تومان از محل اعتبارات جاري، عمراني، آتش‌نشاني و تجهيزات در سال 96 براي خريد ماشين‌آلات خبر داد و اظهار کرد: مبنای بودجه 96 شهرداری نهاوند، توجه به اهداف و سیاست های کلی نظام، دولت و شورای اسلامی شهر است و در بودجه‌نویسی اسناد فرادستی به خوبی مدنظر قرار گرفته و به تصویب رسيده است.

وی تصریح کرد: اکنون در فصل اقتصاد مقاومتی قرار داریم و این یعنی بیشترین بهره‌وری با استفاده از کمترین منابع مالی؛ امروز بايد هر آنچه به زبان می‌رانيم را در عرصه اقدام و عمل نیز پیاده‌سازی کنیم. خدمت‌رسانی جهادی با حضور مدیران باتجربه و متخصص محقق می‌شود و شورای اسلامی شهر نهاوند به دنبال شایسته‌سالاری در انتصاب‌ها است.

يوسفيان با بیان اینکه لحاظ کردن اصول اقتصاد مقاومتی در تصویب بودجه گامی در راستای توسعه شهری و رفع معضلات است، گفت: در این زمینه ضروری است مدیریت شهری نهاوند با در رأس قرار دادن پروژه‌های اولویت‌دار و بهره‌مندی از برنامه‌ریزی‌های دقیق و کارآمد نسبت به اجرای امور عمرانی در سطح شهر اقدام کند.

وی یادآور شد: یکسان‌سازی بودجه و تقسیم عادلانه آن، از دیگر سیاست‌های مديريت شهري در بررسی بودجه سال 96 است که امیدواریم با تحقق آن شاهد اتفاقات خوب در حوزه عمرانی، خدماتی و رفاهی برای عموم شهروندان نهاوند باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: