• پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ورزش عصرگاهی در همدان فعال شد

ورزش عصرگاهی برای نخستین‌بار به صورت سازمان‌یافته در ورزشگاه شهدای قدس شهر همدان فعال شد.   

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان در این‌باره اظهار کرد: ورزش عصرگاهی همه روزه از ساعت 19 تا 20 در پیست تارتان ورزشگاه شهدای قدس برگزار می‌شود و مربیان مجرب هدایت ورزشکاران را برعهده دارند.

هادی سبزواری افزود: این برنامه برای عموم مردم و به صورت رایگان در تمامی رده‌های سنی انجام می‌شود و تاکنون نیز استقبال باشکوهی از این برنامه شده است.

وی با بیان اینکه ورزش عصرگاهی شامل دو عمومی، نرمش و حرکات اصلاحی ورزش زیرنظر مربیان باتجربه و پیشکسوتان ورزش صبحگاهی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: ورزش عصرگاهی همزمان با همدان در سایر شهرستان‌ها نیزدر حال فعال شدن است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی همدان بیان کرد: هم‌اکنون ورزش صبحگاهی با حضور روزانه پنج هزار ورزشکار در حال انجام است و می‌خواهیم ورزش عصرگاهی نیز با جذب ورزشکاران پرشمار برنامه‌ریزی کنیم.

وی با اشاره به اینکه ورزش عصرگاهی بیشتر برای کارمندان می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد تا ساعاتی از عصر را به ورزش اختصاص دهند، یادآور شد: برای ورزش عصرگاهی محدودیت در حضور ورزشکاران نداریم و همه روزه این برنامه در حال انجام است.

هم‌اکنون بیش از 20 هزار ورزشکار به صورت سازمان‌یافته و 200 هزار ورزشکار به صورت پراکنده در رشته‌های زیرمجموعه ورزش همگانی استان همدان فعالیت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: