• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-7890-5
  • خبرنگار : 81112
  • منبع خبر : گفتگو

انفجار منزل مسکونی در همدان منجر به خفگی ٨ نفر شد

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان از انفجار و آتش سوزی در طبقه ای از یک آپارتمان در همدان خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه همدان- عباس اولیاسمیع اظهار کرد: به دنبال انفجار و آتش سوزی در یکی از طبقات آپارتمانی در مرکز شهر(پشت امامزاده یحیی)واحد مسکونی به طور کامل تخریب و به واحدهای مجاور خسارات فراوانی وارد شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه هشت نفر که تعدادی از آنان کودک بودند دچار خفگی با گاز مونواکسید کربن شده بودند.

وی افزود: آتش، توسط همکاران آتش نشانی مهار شد سپس آتش نشانان اقدام به رهاسازی افراد گیر افتاده در سایر واحدها کردند به طوریکه نزدیک به ٢۰ نفر از واحدها به بیرون انتقال داده شدند.

اولیا سمیع عنوان کرد: متاسفانه ساکنان یکی از واحدها دچار علائم خفگی و افت هوشیاری شده بود که با باز کردن در و عملیات تخلیه توسط همکاران آتش نشانی مصدومان به پارکینگ ساختمان منتقل شده و تیم های اورژانس ١١۵حاضر در صحنه به همراه پنج دستگاه آمبولانس و ١۰ نیروی عملیاتی شروع به اقدامات درمانی کرده و مصدومان را تحت مراقبتهای پیش بیمارستانی بر اساس اصول تریاژ به دو مرکز درمانی بعثت و سینا انتقال دادند.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای  پزشکی استان همدان خاطرنشان کرد: ٨ مصدوم در معاینه اول فاقد هرگونه علائم حیاتی بودند که با عملیات احیای تیم های اورژانس ١١۵حاضر در صحنه علائم اولیه چند نفر از مصدومان برگشته بود و تحویل مراکز درمانی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: