• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-2992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خجسته:

امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ابرقدرت در جهان می درخشد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ابرقدرت در جهان می درخشد گفت: جمهوری اسلامی در منطقه سرنوشت ساز است و مستضعفان و مسلمانان جهان مطیع کلام مقام معظم رهبری هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، امیر خجسته امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه همدان با تاکید بر اینکه نیروهای ما و سربازان امام زمان(عج) در هزاران کیلومتر خارج از مرز داعش و استکبار را سرنگون کردند افزود: خوشبختانه این قدرت جمهوری اسلامی مانع از نفوذ ظالمان به کشور ما شده است.

وی خاطرنشان کرد: صهیونیست ها و کفار جهانی دست به دست هم داده بودند که در کشور مسلمانان دولت آمریکایی ایجاد کنند که ما به شدت برخورد کرده و آنان را ناکام گذاشتیم.

وی با اشاره به حضور بیش از ۷۰ درصدی مردم در پای صندوق های رای گفت: این حضور پر شور نشان از مردم سالاری بودن این نظام است.

خجسته با گذری بر حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره) اظهار کرد: با این ترقه های ناچیز جمهوری اسلامی ناامن نمی شود.

وی ادامه داد: همه مردم ایران در مقابل استکبار ایستاده اند و دشمنان باید بدانند که ملت ایران مانند کشور های دیگر نیستند که بترسند.

خجسته با تاکید بر اینکه امنیت سرمایه نظام ما است عنوان کرد: نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حتی با شنیدن صدای حمله نیز روند را ادامه داده و کسی از جای خود تکان نخورد اما اگر در کشورهای دیگر این اتفاق می افتاد همگی فرار می کردند که نمونه آن را هم مشاهده کرده ایم

وی بابیان اینکه ملت ایران هیچ گاه عقب نشینی نمی کنند اضافه کرد: به لطف خدا امنیت کشور ما در موقعیت خوبی قرار دارد و نمایندگان با اتحاد و همدلی پیش می روند و اختلافی در مجلس بین نمایندگان وجود ندارد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان با ایجاد این ترقه بازی می خواستند انتقام پیروزی های عراق، سوریه و... را از کشور ما بگیرند گفت: خوشبختانه آنها موفق نشدند که این شیرینی را به تلخی تبدیل کنند چرا که نمایندگان قاطعانه ایستادند و اجازه ندادند این بزدل ها به هدف خود برسند.

وی با تاکید بر اینکه مزدوران استکبار جهانی را در فاصله چند دقیقه ای به درک فرستادیم یادآور شد: این کار دشمن برای ما یک تلنگر بود تا نیروهای نظامی، امنیتی و اطلاعاتی ما بیشتر تلاش کنند و قدرتمندتر شوند.

خجسته در بخش دیگری از سخنانش به ایجاد شغل برای جوانان اشاره کرد و گفت: انتظارات مردم را باید برآورده کنیم و نسبت به ایجاد اشتغال و ازدواج جوانان اقدام های لازم را به عمل آوریم که خوشبختانه در قانون برنامه ششم ریل گذاری این موارد انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: به لطف خدا در این مدت با پیگیری های به عمل آمده راه آهن همدان، فرودگاه بین‌المللی و کنارگذر غربی در مرحله خوبی قرار دارند.

خجسته اعلام کرد: با وجود تحریم های سنگین روند اجرایی راه آهن برقرار شد و توانستیم با تهیه ریل از کشورهای مختلف به موفقیت دست یابیم و این موفقیت برای استان همدان یک افتخار است چرا که در سایر استان ها چنین پیگیری با وجود تحریم ها صورت نگرفت.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی قطار را محور توسعه اعلام و عنوان کرد: با قطار اشتغال نیز ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه باید در جذب گردشگر و سرمایه گذار تلاش کنیم اظهار کرد: همدان دارای پتانسیل های قوی است و برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی باید اقدامات خوبی انجام گیرد.

وی با بیان اینکه هر کسی جلوی سرمایه گذار را بگیرد دستش را قطع می کنیم خاطرنشان کرد: هرکسی در ایجاد شغل تلاش کرده و شغل ایجاد کند قهرمان ملی ما است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات و وعده ها دیگر تمام شده و وقت وفای به عهد است یاد آور شد: امروز باید همه دست به دست هم دهیم و کار کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: