• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وضعیت مبهم سرمربی شهرداری

آیا گل‌محمدی امسال هم هدایت تیم شهرداری را بر عهده می‌گیرد؟ این سوالیست که ذهن فوتبال دوستان همدانی را به خود درگیر کرده است و به‌زودی پاسخ آن مشخص می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، هادی گل‌محمدی، سرمربی شهرداری همدان با اینکه امسال با این تیم قرارداد دارد اما ادامه همکاری او با این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.  

گل‌محمدی قرارداد دو ساله با تیمش دارد و همچنان با توجه به تعهد کتبی باید در این تیم فعالیت خود را ادامه دهد.

کمیته فنی باشگاه شهرداری همدان قرار است ظرف روزهای آینده(احتمال زیاد فردا) تشکیل جلسه دهد و نسبت به آینده این تیم تصمیم‌گیری کند.

آنچه مسلم است، هادی گل‌محمدی با توجه به نتایج درخشان فصل قبل گزینه نخست این تیم محسوب می‌شود مگر اینکه در جلسه هیئت مدیره تصمیمی دیگر گرفته شود.

هیئت مدیره بهانه‌ای برای کنار زدن او ندارد اما باید دید با شرایط فعلی آیا گل‌محمدی می‌پذیرد که امسال هم هدایت تیم شهرداری را عهده‌دار شود.

گل‌محمدی فصل قبل با حداقل هزینه‌ها، تیمش را در لیگ دسته 2 تا یک قدمی صعود بالا برد و در نهایت این مهم تحقق نیافت.

هر چند امسال اغلب بازیکنان تأثیرگذار شهرداری دنبال تیم‌های متمول هستند و دیگر نمی‌پذیرند با حداقل قرارداد، بازی‌های فرسایشی لیگ دو را طی کنند.

کارنامه درخشان مدیرعامل شهرداری

موفقیت‌های کسب شده تیم شهرداری همدان در دو فصل اخیر فوتبال ایران بدون تردید کارنامه درخشان را در سوابق امیرحسین اسکندریان، مدیرعامل این باشگاه به ثبت رساند.

این مدیرعامل جوان هر چند از دیدگاه برخی مدیرعامل کم‌تجربه در فوتبال بود اما یکی از بهترین دوره‌های فوتبالی شهرداری را در لیگ سه و دو کشور برجای گذاشت.

وی این روزها به باد فراموشی سپرده شده و ارزش کار او را قدردان نیستند و این شرایط به طور قطع هر مدیرعاملی را دلسرد می‌کند.

اسکندریان برای موفقیت تیمش حتی حاضر شد پرداخت حقوق پرسنل خود را به تعویق بیندازد و بر پاداش‌ها چشم‌پوشی کند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری شاید کم‌تجربه بود اما در این دو سال تجربه لازم را کسب کرد و ارزش اعتماد به یکی دیگر از جوانان ورزش شهر همدان را به اثبات رساند.

هر چند او برای صعود شهرداری به لیگ دسته یک تمام ابراز لازم را فصل قبل مهیا ساخت و یک تنه حامی کادر فنی و تیمش بود اما در نهایت شهرداری به علت تجربه کم نتوانست لیگ یکی شود.

حالا باید به این مدیرعامل جوان فرصت داد تا بار دیگر تصمیم‌گیری در انتخاب سرمربی و شرایط تیمش را داشته باشد تا فرصتی که صرف تلاش و دوندگی او شده، در یک پروسه سه ساله به نتیجه برسد.

شهرداری با ترکیب گل‌محمدی و اسکندریان می‌تواند باز هم موفق باشد. منتهی باید اعتماد کرد، فرصت داد و بودجه مورد نیاز را تأمین کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: