• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-3592-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

ملت باید با تبعيت از رهبري انسجام كشور را حفظ کنند

شهردار اسدآباد گفت: ملت باید با تبعيت از رهبري انسجام كشور را حفظ کرده و با همراهي و كمك به دولت در راستاي سربلندي كشور گام بردارند.

حمزه عبدكوند در گفت‌وگو با ايسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه ولايت‌فقيه در رأس نظام اسلامي به عنوان راهبر نظام و انقلاب، همواره مصلحت مردم و سربلندي نظام را سرلوحه خود قرار داده است، اظهار کرد: ملت باید با تبعيت از رهبري انسجام كشور را حفظ کرده و با همراهي و كمك به دولت در راستاي سربلندي كشور گام بردارند.

وی با اشاره به انتظارات مردم از دولت دوازدهم تصريح كرد: تمام مردم باید در يك فضاي صميمي به دولت منتخب كمك كنند چرا که براي شتاب بخشيدن به وظايف دولت همكاري و حمايت مردم و اتحاد مسئولان نظام بسيار ضروري است.

عبدكوند با اشاره به تكاليف دولت دوازدهم در اين دوره افزود: دولت دوازدهم برای رفع مشكلات مردم به ویزه بحث اقتصاد، اشتغال و رونق فضاي كسب و كار و توليد تمام تلاش را به کار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت دوازدهم بايد هر کجا حضور مردم لازم است از آنان بهره گيرد چرا كه تكليف دولت در اين دوره سنگين‌تر است.

شهردار اسدآباد در ادامه وصيت‌نامه امام(ره) را دايره‌المعارف جامعي براي تمام ملل اسلامي دانست و تصريح كرد: وصيت‌نامه سياسي-الهي امام(ره) دايره‌المعارف جامع و ارزشمندی نه تنها براي ايران بلكه براي تمامي ملل اسلامي مي‌تواند باشد.

وي یادآور شد: مسئولان كشور، مردم ايران و ملت‌هاي جهان و آيندگان با تمسك به وصيت‌نامه امام(ره) مي‌توانند راه سعادت و پيشرفت را در پيش گيرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: