• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

کلاف سردرگم کمیته فنی پاس در انتخاب سرمربی!

انتخاب سرمربی پاس همدان همچنان به کلاف سردرگم تبدیل شده و مشخص نیست هیائ مدیره این باشگاه چه تصمیمی را در نهایت اتخاذ می کند.

به گزارش ایسنا- منطقه همدان- در حالیکه پیش تر علی لطیفی سرمربی این تیم مطرح بود گویا خواست برخی اعضای هیئت مدیره باشگاه همچنان اتکا به نیروهای بومی است.

لطیفی فصل گذشته در چهار بازی سرمربی پاس بود و سه پیروزی و یک تساوی را در کارنامه اش ثبت کرد تا پاس روانه مرحله دوم شود اما به علت حکم فیفا، ادامه فعالیت این تیم در مرحله دوم لیگ 2 متوقف شد.

هر چند این مربی جزو گزینه های فصل جدید قرار دارد اما همچنان رویه برخی اعضای هیئت مدیره به سمت یک گزینه بومی است.

زمزمه هایی مبنی بر سپردن این تیم به هادی گل محمدی سرمربی فصل قبل شهرداری مطرح بود ضمن اینکه یکی از بازیکنان بومی دو فصل قبل نیز مدنظر سرمربیگری این تیم قرار دارد.

* یک ادعای خیالی

از همدان خبر می رسد؛ یکی از مربیان پرادعای فوتبال همدان که در دوره بازیگری و مربیگری اش هیچ گاه موفق عمل نکرده و با لابی گری ها همواره دنبال پست گرفتن بوده و هست، ادعای جدید را مطرح ساخته مبنی بر اینکه گروهش حاضرند بدون ریالی دریافتی، پاس را لیگ یکی کنند!

شنیده می شود حتی برای پیگیری پیشنهاد خود، نشستی را نیز با یکی از تصمیم گیرندگان باشگاه پاس داشته اند.

خوشبختانه هواداران فوتبالدوست پاس همدان نسبت به این جریان سازی ها کاملا مطلع هستند و با فهم و درک بالا، اجازه نمی دهند بازهم تیم محبوب شهرشان با فرصت سوزی آقایان، نابودتر از قبل شود.

از سوی دیگر، مدیرعامل فعلی باشگاه پاس نیز بعید است تن به خواسته فرد و افرادی بدهد که فصل قبل جواب خوبی هایش را با بدی داده اند!

محمدتقی رحیمی مورد وثوق هیئت مدیره و هواداران پاس است و به طور قطع با تجربه ای که به دست آورده، بهترین انتخاب را لحاظ می کند تا ثابت کند نسبت به تصمیمش به عنوان مدیرعامل استقلال فکری دارد و قاطعانه اقدام به پیاده سازی برنامه هایش برای فصل جاری می کند.

** لطیفی خواست هواداران برای سرمربیگری پاس 

این روزها اکثریت هواداران پاس در گروه های موجود در فضای تلگرامی فوتبال همدان حامی علی لطیفی سرمربی فصل قبل تیمشان هستند.

آنهایی که شبانه روز دغدغه شرایط تیم پاس را دارند و در گرما و سرما دست از تشویق و حمایت از تیمشان در ورزشگاه را ندارند، این بار نمی خواهند اشتباهات گذشته تکرار شود.

لطیفی فصل قبل که هدایت این تیم را در چهار بازی پایانی مرحله نخست برعهده داشت، سه برد و یک تساوی کسب کرد و چه بسا پاس اگر امتیازی کسب نمی کرد حتی جزو گزینه های سقوط بود اما نتایج درخشان لطیفی منجر به صعود این تیم شد هر چند رای فیفا مانع از صعودشان به مرحله دوم شد.
 
هواداران متعصب پاس همدان با درک این مهم، دوست ندارند مربی ای که بارقه های امید را در تیم شکست خورده پاس زنده کرده، به همین راحتی بروی توانایی او چشم ببندند!

با این حال گزینه بومی همچنان مورد توجه نگاه سنت گرای مسئولان غیرفوتبالی همدان است و حالا برند جدید اما کم تجربه در مربیگری به نام احمد جمشیدیان نیز به عنوان گزینه سرمربی گری مطرح است.

با این حال سوابق پاس نشان داده که بومی ها نه تنها کمکی به این تیم نداشته اند، بلکه سبب دل آزردگی هواداران نیز شده اند.

هر چند او نیز به هر حال باید از یک تیمی استارت بزند اما هواداران پاس با وجود احترامی که برایش قائل هستند، دوست ندارند که پاس محل آزمون و خطای او باشد.

به هر حال فوتبال قابل پیش بینی نیست. چه بسا لطیفی هم امسال با پاس موفق نباشد و شایدم عکس آن اتفاق بیفتد. اما مهم برای هواداران پاس پیشینه کسب شده و شرایط فعلی است. از آینده کسی خبر دار نیست و فوتبال پیش بینی قطعی نمی شناسد!

** لطیفی در همدان

لطیفی امروز به دعوت باشگاه پاس راهی همدان شده و دقایقی دیگر با مسئولان این باشگاه دیدار می کند.
حال باید دید این دیدار برای توافق نهایی با علی لطیفی است یا اینکه خروجی آن مسیر برگشت علی لطیفی به تهران را نشان می دهد.

شایدم این نشست برای این باشد تا عنوان شود که با علی لطیفی که خواست هواداران است، مذاکرات شد اما دلایلی هم ایجاد شد تا این مربی هدایت پاس را در دست نگیرد.
اینطور راحت تر می شود دنبال گزینه دوم بود و بهانه دست هوادار نمی دهد!

شاید هم این جلسه منجر به تداوم همکاری لطیفی با پاسی ها شود. جلسه ای که از دقایقی دیگر آغاز می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: