• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-10797-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی:

ملت ایران اسلامی به یمن شهیدان نفس می‌کشند

رئیس دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی گفت: ملت ایران اسلامی به یمن شهیدان است که نفس می‌کشند.

فرامرز میرزایی در حاشیه مراسم ادای احترام بر مزارشهید علی‌جواد زارع از شهدای حادثه ترور در در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: شهدای ١٧ خرداد یکی از مظلوم‌ترین شهدایی بودند که مظلومیت آنان برای ملت ایران تزریق بیداری و هوشیاری و برای این شهدا منشأ تقرب به خداوند باریتعالی بود.

وی با بیان اینکه مجموعه شهدای بی‌دفاع مجلس در راستای خدمت به مردم و پیگیری حل مشکلات همنوعان خود به مقام رفیع شهادت رسیدند، افزود: اسدآبادی بودن شهید علی‌جواد زارع برای شهرستان اسدآباد یک پشتوانه فرهنگی بزرگ و افتخار بسیار بزرگتری است که خداوند نصیب مردم این شهرستان کرده است.

میرزایی اضافه کرد: همواره شهداء بهترین پشتوانه فرهنگی و نیروی محرکه انقلاب اسلامی بوده و هستند و جز شهیدان، کسی شایسته تکریم و بزرگداشت نیست.

وی عنوان کرد: با این حادثه رخ داده مردم برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و خون شهدا و مبارزه با تروریست بیش از گذشته در خط مقدم خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: این جنایت بزرگ و حملات کوردلان در روحیه مردم ایران نه تنها تأثیری نخواهد داشت بلکه موجب نفرت روزافزون ملت ایران اسلامی از آمریکا و دست‌نشاندگان آمریکا می‌شود.

میرزایی تصریح کرد: فریب‌خوردگان استکبار باید بدانند ما پیروان مکتبی هستیم که هر چه خونمان ریخته شود، ملت آگاه و مقتدر ما بیدارتر و محکم‌تر از گذشته در راه انقلاب جانفشانی می‌کنند.

وی یادآور شد: ایران مهد شیران و مدافعان شجاع و غیوری است که در طول تاریخ نشان داده‌اند هیچ‌گونه زورگویی را تحمل نمی‌کنند و متحد و آگاهانه در مقابل هر توطئه‌ای محکم‌تر می‌شوند.

رئیس دانشگاه سیدجمال‌الدین‌اسدآبادی در پایان خاطرنشان کرد: گرچه جسم شهیدعلی‌جواد زارع دیگر در بین ما نخواهد بود اما روح معنوی او همواره با ما خواهد ماند و امروز خون این شهید هزاران نهال دیگر را در دیار سیدجمال‌الدین‌اسدآبادی و در کشور ایران اسلامی خواهد پروراند.

 به گزارش ایسنا؛ شهید علی‌جواد زارع اهل دیارسیدجمال‌الدین‌اسدآبادی و مسئول دفتر نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی بود که در حادثه اخیر حمله تروریستی کوردلان تکفیری به مجلس به مقام رفیع شهادت نائل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: