• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-3692-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان:

١۰۰۰ پروژه بعداز ماه رمضان در استان افتتاح می شود/ شائبه ها درباره انتخابات شوراها سریعتر تعیین تکلیف شود

استاندار همدان از افتتاح ۱۰۰۰ میلیارد تومان پروژه بعد از ماه مبارک رمضان در همدان خبر  داد و گفت: دولت در دور دوم می خواهد گامهای بلندتری بردارد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان محمدناصر نیک بخت پنجشنبه ٢۵ خرداد در شورای توسعه و برنامه ریزی استان همدان با تاکید براینکه دولت در دور دوم باجهش کار خواهد کرد، افزود: تا کنون مسائل و مشکلاتی وجود داشت که حل شد و موانع نیز از سر راه دولت برداشته شد.

 وی با بیان اینکه مردم به شایسته در انتخابات شرکت کردند، گفت: نباید حضور مردم را تلخ کنیم بنابراین شائبه ها در زمینه انتخابات شوراها باید سریعتر تعیین تکلیف شود.

نیک بخت عنوان کرد: انتخابات سالم برگزار شد و تاکنون هم هر صندوقی که بازشماری شد تاثیری در آرا کسی نداشته است.

وی بیان کرد: دولت کار نکرده زیاد دارد اما با این وجود مردم به دولت اعتماد کرده و واقعا بی لطفی است که به این اعتماد پاسخ ندهیم.

استاندار همدان از تمامی دستاندرکاران انتخابات قدردانی کردو  گفت: آنچه مربوط به اجرا و نظارت بود به خوبی انجام شد به طوریکه در نام نویسی برخی کاندیداها اذیت شدند که نمایندگان کمک کردند.

وی با تاکید براینکه برای اشتغالزایی باید تولید صورت بگیرد، تصریح کرد: برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری و زیرساختها ایجاد شود.

نیک بخت با بیان اینکه در توزیع اعتبارات استان ۳۰۰ شاخص با حضور مجمع نمایندگان استان تعیین شد، ادامه داد: امسال اعتبارات خوبی برای روستاها دیده شد و اعتبار نفت مناطق محروم نیز یک درصد اضافه شده که این رعایت عدالت اجتماعی و توسعه روستاهاست.

وی از سازمان برنامه و بودجه خواست تا قولهایی که در سال گذشته داده شده نیز امسال تامین بودجه شود، افزود: ستاد درآمد استان فعال شود اما هیچ ظلمی به مردم نباید صورت بگیرد.

استاندار همدان با تاکید بر کشف منابع جدید مالیاتی در استان، اظهار کرد: بازاری ها، صنعتگران و تولیدگران هر ساله مالیات خود را پرداخت می کنند اما نباید هرساله به مالیات این اقشار افزود بلکه باید منابع جدید مالیاتی کشف کرده و افرادی که فرار مالیاتی دارند شناسایی شود.

وی یادآور شد: در سال گذشته ۲ میلیارد تومان از سرجمع اعتبارات استان به سراب گیان و گاماسیاب نهاوند اختصاص یافت و طرح گردشگری این سرابها نیز آماده شده و باید سرمایه گذاری برای این طرح پیدا شود تا به طور اساسی بر روی طرح کار شود.

نیک بخت گفت: کتابخانه دیجیتال اسدآباد مدت زیادی است که معطل مانده که باید اعتباری برای آن داده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: