• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-11597-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

روز قدس؛ نماد اتحاد مسلمانان عليه ابرقدرت های جهان

معاون سياسي و اجتماعي فرماندار ملایر با بيان اينکه آخرين جمعه ماه مبارک رمضان توسط حضرت امام (ره) به نام روز جهاني قدس نامگذاري شد، گفت: حضرت امام (ره) با اين نامگذاري توجه همه مسلمانان و آزادي خواهان جهان را به مساله فلسطين جلب کردند.

به گزارش ایسنا منطقه همدان، سعید کتابی در نشست مشترک برگزاري راهپيمايي روز قدس در ملایر افزود: در اين روز است که اتحاد و همبستگي مسلمانان جهان عليه ابرقدرتها و مستکبرين جهان شکل مي گيرد.

وی با بیان اینکه در اين ايام وحدت و انسجام مسلمانان جهان با احياء، شب زنده داري و برپايي نمازهاي پرشکوه جماعات گره خورده است، تأکید کرد: حضور پرشکوه و گسترده مردم در اين راهپمايي توطئه هاي دشمنان اسلام را خنثي و معادلات سياسي جهان را تحت تأثير قرار مي دهد.

معاون سياسي و اجتماعي فرماندار ملایر خواستار برگزاري هرچه با شکوتر مراسم راهپيمايي روز قدس شد و ادامه داد: تنها راه پيروزي مردم فلسطين مقاومت است و ما هم وظيفه داريم ضمن اظهار همدردي، از حقوق انسان هاي مظلوم به ويژه مردم فلسطين دفاع کنيم.

کتابی با بیان اینکه روز قدس، برملا کننده جنايات رژيم صهيونيستي است، افزود: این روز، اهميت فراوان منطقه اي و بين المللي دارد و روزي است که همه مسلمانان و آزدايخواهان جهان عليه نظامي نامشروع به پا مي خيزند. 

وی با بيان اينکه مساله فلسطين از مشکلي منطقه اي به موضوعي جهاني تبديل شده است، خاطرنشان کرد: امسال با توجه به شرايط خاص منطقه و ايران، اين روز اهميت بيشتري پيدا خواهد کرد و اين مستلزم برنامه ريزي دقيق تري خواهد بود.

کتابي به حادثه تروريستي تهران در مجلس و حرم حضرت امام (ره) اشاره و اظهارکرد: در اين راهپيمايي ضمن اينکه نيروهاي نظامي و انتظامي کنترل بيشتري خواهند داشت، همه دستگاه ها و ادارات با شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي برای هرچه باشکوه تر برگزارشدن اين راهپيمايي همکاري کنند.

معاون سياسي و اجتماعي فرماندار ملایر یادآورشد: راهپيمايي روز قدس در ملایر، رأس ساعت 11 روز جمعه 2 تيرماه از خيابان فخريه (مقابل پارک چمران) شروع و به سمت ميدان فخريه و در نهايت بوستان سيفيه، جايگاه نماز جمعه، برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: