• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-3992-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان:

شهردار و شورا چوب لای چرخ سرمایه‌گذار میدان میوه و تره‌بار نگذارند

استاندار همدان با بیان اینکه میدان میوه و تره‌بار همدان کارکرد منطقه‌ای دارد، تأکید کرد: شهردار و شورای شهر فعلی و بعدی همدان، چوب لای چرخ سرمایه‌گذار و پیمانکار این پروژه نگذارند.

به‌گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک‌بخت شنبه 27 خرداد در بازدید از پروژه میدان میوه و تره‌بار همدان،  با تأکید بر اینکه انتخابات تمام شد و اکنون زمان کار، رفاقت و توسعه است، گفت: فضا برای کار مهیاتر شده است به‌طوریکه اعتبارات نفت استان 3 برابر شده و از محل اعتبارات توازن امسال به استان اعتبار داده خواهد شد.

وی افزود: دولت در زمان تحویل، مشکلات فراوانی داشت و این چهار سال زحمت کشیده شد تا ماشین به دره افتاده توسعه را بیرون آورده و بر روی ریل قرار دهد.

وی با بیان اینکه با همه تخریب‌های بی‌سابقه‌ای که علیه دولت یازدهم شد، مردم آمدند تا رأی دوره دوم دکتر روحانی فاصله زیادی با دوره اول داشته باشد، افزود: مردم هر جا پای صندوق آمدند و رأی دادند، درست بوده و موظفیم بپذیریم. 

استاندار همدان با اشاره به اینکه همه کار راه‌آهن توسط دولت تدبیر و امید انجام شده است، ادامه داد: افتخاری که دولت تدبیر و امید و ما خدمتگزاران داریم این است که آرزوی مردم همدان درباره قطار را تحقق بخشید.

اختصاص 300 میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور به راه‌آهن همدان

نیک‌بخت با تأکید بر اینکه بعد از برجام و ورود ریل کار راه‌آهن شروع شد، یادآور شد: سفر رئیس جمهور و اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان به ‌راه‌آهن، باعث تکمیل این پروژه شد.

وی با اشاره به جذب کامل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان همدان، بیان کرد: براساس دستور رئیس جمهور برای راه‌آهن همدان- تهران نیز بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار اضافه شد.

وی با بیان اینکه قطار افتتاح شد اما برای مسافرگیری باید زیرساخت، ریل را تحویل راه‌آهن بدهد، گفت: انتظار داشتیم برخی نمایندگان در روز افتتاح راه‌آهن برای خیر مقدم به رئیس جمهور هم که شده، حضور می‌یافتند.

نیک‌بخت اظهار کرد: قطار برای همدان مزیت‌های فراوانی دارد که ادامه آن به سنندج می‌رود و برای این پروژه هم بسیار تأثیر دارد.

شهردار و شورای شهر چوب لای چرخ سرمایه‌گذار نگذارند

استاندار همدان با تأکید بر اینکه باید با راه‌آهن در کمک در ساخت ایستگاه مذاکره شود، یادآور شد:  پروژه میدان میوه و تره‌بار همدان از محل همایش سرمایه‌گذاری بود که در سفر رئیس جمهور هم عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه کاری که در این پروژه انجام می‌شود، نام و نشان شهردار در آن خواهد بود، تأکید کرد: شهردار و شورای شهر فعلی و بعدی، چوب لای چرخ سرمایه‌گذار و پیمانکار این پروژه نگذارند.

میدان میوه و تره‌بار همدان کارکرد منطقه‌ای دارد

وی با بیان اینکه این پروژه کارکرد منطقه‌ای دارد و می‌تواند صادرات کشور را با لحاظ کردن شرایط بسته‌بندی و موارد دیگر ارتقاء بخشد، عنوان کرد: در همدان می‌تواند یک مرکز مبادلات میوه و تره‌بار در کشور شود و شهرداری در اینجا سرمایه‌گذاری خوبی انجام می‌دهد که همه باید همکاری کنند.

نیک‌بخت با اشاره به اینکه تا کنون همه دستگاه‌های خدمات‌رسان در پروژه‌های اجرایی استان همکاری خیلی خوبی داشتند، گفت: پروژه باید در زمان افتتاح از همه خدمات بهره‌مند باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید فکری برای سبزی‌کاری استان بکنیم تا از آلودگی خارج شود، گفت: امور آب، جهادکشاورزی و استانداری باید در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: