• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-4092-5
  • خبرنگار : 81112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تداوم چاپ دانشنامه استان همدان

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان از تداوم چاپ دانشنامه استان همدان خبر داد و تصریح کرد: کتاب‌هایی تحت عنوان دانشنامه استان همدان در چند جلد چاپ شده و بدون شک چاپ آن تداوم هم پیدا خواهد کرد تا به اهداف مورد نظر برسیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدابراهیم الهی‌تبار شنبه 27 خرداد در انجمن کتابخانه‌های عمومی استان همدان،  با تأکید بر اینکه باید کتابخانه‌ها در زمینه کارهای پژوهشی و فضای مجازی هم فعال‌تر باشند، افزود: دستگاه‌هایی که کتابدار دارند، در سال 96 باید دوره‌های ضمن خدمت طی کنند.

وی با بیان اینکه انتظار داریم در کتابخانه‌ها کارهای فرابخشی نیز انجام گیرد، اظهار کرد: حمایت جدی دولت تدبیر و امید از فعالیت‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی ادامه دارد.

الهی‌تبار ادامه داد: در حوزه فرهنگ، هنر و فعالیت‌های اجتماعی تلاش خوبی از سوی دولت صورت گرفته و بدون شک خواستار تداوم برنامه‌های فرهنگی و هنری و فعالیت‌های اجتماعی که دولت بر اساس  کار مطالعاتی شروع کرده، هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از حمایت‌هایی که در حوزه فرهنگ و فعالیت‌های اجتماعی در این بخش انجام گرفته قدردانی می‌کنیم که نمونه آن برگزاری جشنواره‌ها و  توسعه زیرساخت‌هاست که با وجود همه مشکلاتی که در حوزه مالی داشتیم، این اقدامات صورت گرفت.

معاون استاندار همدان به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: همه ما با حضور پرشورمان در روز قدس انسجام ملی خود را نشان می‌دهیم.

وی عنوان کرد: جرم در استان ما و در کشور کاهش پیدا کرده که نشان‌دهنده مسیر درستی است که دولت انتخاب کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: