• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-12097-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

افزایش 50 درصدی اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسدآباد

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اسدآباد از افزایش ۵٠ درصدی اعضای کانون پرورش فکری این شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر کانون پرورش فکری این شهرستان دارای ١٨۴۴ کودک ۶ تا ١۶ سال عضو است.

مژگان هادی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به ماه مبارک رمضان عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان امسال بیش از ٢٠ برنامه شاخص مختلف برای اعضای کانون پرورش فکری شهرستان برگزار شده است.

هادی یک حدیث و یک داستان، عطرخوش صلوات، انس با قرآن، قرآن‌پژوهان صلوات، تسبیح فیروزه‌ای، ماه رمضان ماه خدا، مولای یتیمان و روی ماه خدا را می‌بوسم را از جمله برنامه‌های برگزار شده توسط کانون برای کودکان عضو عنوان کرد و افزود: در افطاری برنامه بهشتیان کوچک این کانون در ماه مبارک رمضان ٢٠٠ نفر از کودکان عضو شرکت کردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه کتابخانه کانون پرورش فکری شهرستان علاوه بر کتابخانه ثابت کودکان دارای کتابخانه سیار برای کودکان ۶ تا ١۶ سال روستاها نیز است، افزود: این کتابخانه ٢٠ روستای شهرستان را با ١٣ هزار جلد کتاب و ١۵٠٠ عضو تحت پوشش قرار داده است.

هادی اضافه کرد: کتابخانه ثابت کانون پرورش فکری کودکان اسدآبادی نیز با ١٣ هزار جلد کتاب برای اعضای ١٨۴۴ نفری خود در حال ارائه خدمات است.

وی در ادامه با اشاره به آغاز تعطیلات تابستانی نیز اظهار کرد: لگو، رباتیک، روبیک، سرود، سفال، خوشنویسی، نقاشی، قصه‌نویسی، پویانمایی، عکاسی، نوشتن خلاق و شعرسرایی از جمله کلاس‌هایی است که در کانون پرورش فکری شهرستان برای پرکردن اوقات‌فراغت کودکان با هدف شادی و بالندگی و خلاقیت در طول تابستان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: