• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-12297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر خبر داد

پیگیری ثبت برند شهر جهانی انگور ملایر

معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير با اشاره به اينکه محور اقتصادي شهرستان ملایر کشاورزي است، گفت: ثبت برند شهر جهاني انگور براي شهرستان بايد پيگيري شود و جزء اهدافمان باشد تا به نتيجه برسانیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، عبدالعظیم رضایی به مناسبت هفته جهادکشاورزي در دیدار با رئيس و کارکنان جهادکشاورزي شهرستان ملایر، اظهار کرد: مأموريت‌هاي بسيار مهمي را جهادکشاورزي عهده‌دار است کما اينکه چند اداره با مأموريت مهم، زيرمجموعه جهادکشاورزي هستند.

وی با بیان اینکه در بسياري از موارد کشاورزي در استان، اول هستيم، افزود: ملاير داراي پتانسيل‌هاي و استعدادهاي فراواني در این حوزه است البته ضرورت‌هاي فراوانی نیز در این زمنیه وجود دارد.

وی اظهار کرد: با وجود کمبود منابع آب‌هاي زيرزميني بايد منابع آبی به درستي مديريت شود و کِشت‌هاي کم‌آب‌بر توسعه يابند و توسعه گلخانه‌اي را با توجه به ظرفيت بالاي شهرستان بالا ببريم تا از وضعيت فعلي عبور کنيم.

فرماندار ملایر تصریح کرد: بايد با مديريت درست و پيگيري‌هايي که انجام مي‌دهيم، اعتبارات را محقق کنيم تا در سال جديد با توجه به ظرفيت‌هاي بالاي شهرستان، اين کمبود اعتبارات جبران شود.

وي افزود: همچنان که مبل و منبت را توانستيم ثبت ملي کنيم، ثبت برند شهر جهاني انگور براي شهرستان را هم بايد پيگيري کنيم و جزء اهدافمان باشد تا به نتيجه برسانيم چرا که با اين کار کمک زيادي به شهرستان خواهد شد.

رضایی در بخش دیگری از سخنانش گفت: جهادسازندگي به منظور رفع محروميت از سيماي روستاها تأسيس شد و اکثر نيروهاي انقلابي و آنان که شوق خدمت داشتند، در اين نهاد شروع به کار کردند تا بسياري از مسئولان بعدي نظام، دانش‌آموخته و برخاسته از دانشگاه جهادسازندگي باشند.

وی به يکي از اهداف انقلاب اسلامي که همان محروميت‌زدايي از روستاها بود، اشاره و اظهار کرد: تعدادي از وزراي دولت يازدهم از نيروهاي جهاد بودند و در دفاع مقدس نيز بسياري از شهدا و جانبازان از  جهادگران سازندگي بودند بنابراین خدمات جهاد بر هيچ کس پوشيده نيست.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: بعدها که وزارت جهادسازندگي با وزارت کشاورزي ادغام شد، روحيه جهادي به کل مجموعه تعميم پيدا کرد و کماکان اين وزارتخانه از نهادهايي است که توانسته روحيه جهادي و انقلابي را حفظ کند.

رضایی با تأکید بر اینکه بايد الگوي جهادي براي جامعه حفظ و توسعه یابد، گفت: امیدواریم در دولت دوازدهم سرعت کار و شتاب محروميت‌زدايي و پيشرفت مضاعف شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: