• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-13097-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ملایر:

ملایر نیازمند احداث ایستگاه جدید آتش‌نشانی است/آتش‌نشانی شهرها و بخش‌های اطراف ملایر غیرفعال است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ملایر به کمبودهای سازمان مانند خودروی نردبان‌دار، خودروی تانکر پشتیبانی و تجهیزات فردی اشاره کرد و گفت: احداث ایستگاه جدید آتش‌نشانی، از اولویت‌های کاری سازمان است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، وحید جوادی در دیدار جمعی از پرسنل آتش‌نشانی با نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، به وجود مشکلاتی نظیر غیرفعال بودن آتش‌نشانی شهرها و بخش‌های اطراف شهرستان ملایر اشاره کرد و افزود: ادامه این موارد سبب کاهش بهره‌وری در خدمات خواهد شد.

وی ضمن ارائه گزارش عملکرد آتش‌نشانی در 4 سال اخیر اظهار کرد: با توجه به حساسیت بالای کار آتش‌نشانی و نیاز روزافزون به امکانات و تجهیزات بنابراین خواستار همت و حمایت نماینده مردم ملایر برای مساعدت‌های لازم در این زمینه هستیم کما اینکه میزان پیشرفت سازمان آتش‌نشانی در سال‌های اخیر نتیجه تلاش مضاعف همکارانمان است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با ابرازخرسندی از عملکرد مطلوب سازمان آتش‌نشانی، گفت: هرگز فکر نمی‌کردم چنین خدمات متنوع و با ارزشی در سازمان آتش‌نشانی ارائه شود.

محمد کاظمی با بیان اینکه جانفشانی و فداکاری آتش‌نشانان غیرقابل توصیف و جبران است، تصریح کرد: برای رفع نیازمندی‌های این سازمان از هرگونه کمک و مساعدتی که در توان داشته باشیم، دریغ نخواهیم کرد.

وی بر ضرورت حمایت بیشتر و نیز توجه به تجهیز آتش‌نشانی ملایر تأکید و ابرازامیدواری کرد: در عرصه ارتقای مسائل رفاهی کارکنان آتش‌نشانی نیز گام‌های مثبتی برداشته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: