• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-13790-5
  • خبرنگار : 81121
  • منبع خبر : گفتگو

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان:

حمله موشکی سپاه موضع مقتدرانه ایران در برابر داعش بود

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان تصریح کرد: کسانی‌که فکر تجاوز به کشور ایران و براندازی این نظام را در سر دارند باید بدانند حمله موشکی شب گذشته سپاه در سوریه موضع مردم انقلابی این کشور در برابر داعش و حامیان آنها بود.

طیب فریادرس در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه حمله موشکی سپاه در شب گذشته به داعش پاسخی راهبردی به تروریست‌ها و حامیان آنها بود، افزود: عربستان، آمریکا و اسرائیل، حامیان این تروریست‌ها در برابر انواع فتنه‌های طراحی شده برای این انقلاب بودند.

وی تأکید کرد: هر کس که به فکر تجاوز به خاک ایران و یا براندازی این نظام باشد، باید منتظر چنین سیلی‌های محکمی باشد.

فریادرس با بیان اینکه این عملیات یک سیلی کوچک به عاملان عملیات تروریستی تهران بود، افزود: تروریست‌ها و حامیان آنها بدانند در برابر یک ترقه‌بازی چنین سیلی محکمی خوردند بنابراین اگر فکر برخورد جدی در سر داشته باشند، پاسخ‌های قوی‌تری دریافت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: این عملیات موشکی موفقیت‌آمیز موجب حضور موثر ایران در منطقه شده و همچنین سایر ملل توان این برخورد را در تعاملات سیاسی خود لحاظ خواهند کرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان عنوان کرد: دوستان و دشمنان این نظام با مشاهده این توان موشکی، موضع مقتدرانه کشور ایران را به خوبی درک کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: