• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 963-13297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

آغاز سنجش 3500 دانش‌آموز کلاس‌اولی در ملایر

مدیر آموزش و پروش شهرستان ملایر گفت: در شروع سالتحصیلی جدید حدود 3500 دانش‌آموز در پایه اول ابتدایی ورود پیدا خواهند کرد که همه آنها باید طرح سنجش سلامت را سپری کرده باشند تا بتوانند در پایه اول ابتدایی ثبت‌نام شوند.

کاوه برخورداری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: طرح سنجش دانش‌آموزان بدو ورود به دبستان به عنوان امری لازم برای خانواده‌ها در جهت ثبت‌نام در دبستان‌ها به شمار می‌رود.

وی با اعلام شروع طرح سنجش در سطح شهرستان ملایر، از وجود 2 مرکز رشد یک و حاج طوسی به عنوان مراکز انجام سنجش برای دانش‌آموزان بدو ورود به ابتدایی خبر داد.

برخورداری توصیه کرد: از امروز تمامی اولیای دانش‌آموزان متقاضی ورود به پایه اول دبستان باید برای انجام سنجش فرزندان خود به 2 مرکز رشد یک واقع در 20 متری رسالت جنب ورزشگاه الهیه و حاج طوسی واقع در بلوار 15 خرداد در سطح شهر ملایر مراجعه کنند.

وی ادامه داد: در هر مرکز روزانه 42 نفر مورد سنجش قرار می‌گیرند و همه روزه از ساعت 8 تا 12 آماده خدمت‌رسانی هستند.

مدیر آموزش و پروش ملایر در زمینه چگونگی نوبت‌دهی در این 2 مرکز، خاطرنشان کرد: نوبت‌دهی در این مراکز از طریق ثبت‌نام در سامانه سنجش بدو ورود و توسط مدیران مدارس انجام می‌شود و خانواده‌ها با مراجعه به مدارس توسط مدیران در این سامانه ثبت‌نام خواهند شد و نوبت مراجعه به این مراکز مشخص می‌شود.

وی یادآور شد: در طرح سنجش دانش‌آموزان در زمینه‌های بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی، آمادگی تحصیلی و مراقبت سلامت از دانش‌آموزان تست به عمل می‌آید تا تمامی آنها شرایط سلامت کامل را برای ورود به دبستان داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: