• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-7094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پربازدیدترین مکان‌های گردشگری همدان

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان، گنجنامه، آرامگاه بوعلی‌سینا، غارعلیصدر و هگمتانه را از پربازدیدترین مکان‌ها دانست و گفت: در این مکان‌های توریستی از 2 هزار مسافر استان در نوروز 96 نظرسنجی به عمل آمد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، علی خاکسار دوشنبه 29 خرداد در ستاد اجرای خدمات سفر استان همدان، با اشاره به اینکه طی نظرسنجی‌هایی که از مسافران گرفته شده، اکثر آنان از وضعیت گردشگری و ارائه خدمات همدان راضی بودند، اظهار کرد: بر اساس نتایج استخراج شده از این پرسشنامه‌ها بیشترین مسافران به ترتیب از استان‌های تهران، آذربایجان‌شرقی، مازندران و گیلان به همدان سفر کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در نوروز امسال هیچ شکایتی از سوی مسافران از هیچ بخشی وجود نداشت، افزود: 329 نفر با انگیزه گردشگری، هزار و 81 نفر برای تفریح و مابقی مسافران به قصد بازدید به همدان سفر کرده بودند.

خاکسار با بیان اینکه 89 درصد مسافران نوروزی با وسیله حمل و نقل شخصی و 6 درصد افراد با اتوبوس و هواپیما به همدان سفر کرده بودند، یادآور شد : 29 درصد مسافران در هتل‌ها، 34 درصد در منزل اقوام و 17 درصد در مدارس اسکان داشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: