• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-7294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار همدان:

ساماندهی خانه‌مسافرها با حساسیت بیشتری انجام شود

فرماندار همدان با بیان اینکه ساماندهی خانه‌مسافرها با حساسیت بیشتری انجام شود، گفت: با توجه به قرار گرفتن عیدسعید فطر امسال در میانه هفته، احتمالا اقبال زیاد ورود مسافران به همدان به عنوان یک مقصد گردشگری را شاهد باشیم.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، علی تعالی دوشنبه 29 خرداد در ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان، با اشاره به آمادگی همدان برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران افزود: پیش‌بینی می‌شود برای استقبال از مسافران تابستانی در وضعیت خوبی قرار داشته باشیم.

وی با تأکید بر حجم گسترده ورود مسافران به همدان در تعطیلات پیش‌رو اضافه کرد: برای این موضوع تمهیدات خوبی درنظر گرفته شده است.

تعالی ادامه داد: یکی از مباحث مهم امسال ساماندهی وضعیت اسکان‌هاست که با توجه به شرایط امنیتی که رخ داد باید توجه بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برای امنیت مسافران صورت گیرد.

وی یادآور شد: تعدادی از پارک‌ها در شرایط آب و هوایی مطلوب کنونی به محل اسکان مسافران زیادی تبدیل می‌شود همچنین درنظر داریم تمام نانواها فعالیت داشته و برای چادرهای نصب شده در این پارک‌ها نان پخت شود.

تعالی با تأکید بر شرایط خاص امنیتی امسال تصریح کرد: برای ساماندهی خانه‌مسافرها باید حساسیت بیشتری اعمال شود و ایست و بازرسی‌ها در سه محور ملایر، تهران و غرب کشور تشدید خواهد شد.

وی با بیان اینکه نحوه برخورد راهور با مسافران در داخل و خارج شهر ضمن اعمال قانون رئوف‌تر باشد، یادآور شد: امید است بتوانیم استقرار چادرهای هلال احمر را در میدان فرودگاه داشته باشیم.

فرماندار همدان خاطرنشان کرد: طبق آمار منتشر شده در تعطیلات عید سعید فطر سال گذشته، تعداد بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری و تاریخی استان 344 هزار و 672 نفر بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: