• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-7394-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان:

مهمترین اولویت استان همدان توسعه گردشگری است

معاون امور عمرانی استاندار همدان تأکید کرد: مهمترین اولویت استان همدان توسعه گردشگری است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمودرضا عراقی دوشنبه 29 خرداد در ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان، با بیان اینکه سالی که نکوست از بهارش پیداست، گفت: با توجه به بارندگی‌های امسال و تأمین آب شرب سال خوبی را آغاز کرده و با انرژی پیش می‌رویم.

وی مهمترین اولویت استان را توسعه گردشگری نام برد و افزود: با موج عظیم مسافرانی که در ایام تعطیلات عیدفطر و تابستان به همدان می‌آیند، می‌طلبد مباحث گردشگری را ارتقاء دهیم.

عراقی اضافه کرد: باید با ارائه خدمات مطلوب به مسافران به آنها بگوییم استان همدان شهری با یک قدمت تاریخی کهن، دارای جاذبه‌های گردشگری خوب و فرهنگی غنی است بنابراین برای این کار نحوه خدمات‌رسانی باید عالی باشد تا بتوانیم گردشگری همدان را در مسیر تکامل ادامه دهیم.

وی تعطیلات عیدسعید فطر و تابستان را بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری همدان به مسافران و رونق صنعت توریسم در استان عنوان و اعلام کرد: انسجام اطلاع‌رسانی در ورودی شهرها از موضوعات مهم ارائه خدمات مطلوب به مسافران است همچنین در محدوده جورقان و میدان فرودگاه همدان می‌توان با استقرار یک کیوسک اطلاع‌رسانی اطلاعات مناسبی به مسافران داد.

معاون عمرانی استاندار همدان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش برای اسکان مسافران عید فطر آمادگی کامل دارد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان نیز در این ستاد به اطلاع‌رسانی مستمر هواشناسی نسبت به وضعیت آب و هوایی اشاره کرد و گفت: برای اطلاع‌رسانی ایستگاه‌هایی مقرر شده اما گنجنامه و غارعلیصدر فاقد این ایستگاه‌هاست که می‌طلبد برای آن برنامه‌ریزی‌هایی صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: