• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-5195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز شانزدهمین جشنواره سراسری شطرنج کشور در همدان

شانزدهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج آقایان کشور با حضور 222 شطرنج‌باز در همدان آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، مراسم افتتاحیه شانزدهمین دوره جشنواره سراسری شطرنج آقایان کشور با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس هیئت شطرنج همدان در سالن شش هزار نفری انقلاب همدان برگزار شد.

رئیس هیئت شطرنج همدان در این مراسم گفت: این جشنواره با شرکت ۲2۲ نفر از ۲4 استان در ۱۱ دور به روش سوئیسی به صورت انفرادی برگزار می‌شود.

احمد علی‌بابایی ادامه داد: این مسابقات از بیست و یکم مردادماه جاری آغاز شده و تا بیست و هشتم مرداد ادامه خواهد داشت و نفرات برتر این رقابت‌ها به تیم ملی شطرنج ایران راه می‌یابند.

وی با بیان اینکه استان همدان بیشترین تعداد شرکت‌کننده در این رقابتها را دارد، افزود: 48 شطرنج‌باز از استان همدان در این رقابت‌ها حضور دارند که نشان از پیشرفت شطرنج در همدان دارد.

وی از حضور دو استاد بزرگ شطرنج کشور در این رقابت‌ها خبر داد و عنوان کرد: حضور شطرنج‌بازان مطرح کشور باعث ایجاد انگیزه در بین شرکت‌کنندگان این رقابت‌ها شده است.

رئیس هیئت شطرنج همدان تصریح کرد: نوزدهمین دوره مسابقات شطرنج جشنواره سراسری بانوان کشور با حضور 95 بازیکن از سراسر کشور به طور همزمان در شهر اراک در حال برگزاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: