• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-5395-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

کاهش وزن 40 کیلویی نوجوان ملایری با ورزش دو

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: نوجوان ملایری با ورزش مستمر دو شگفتی تازه‌ای خلق کرد.

غلامحسن اکبری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: ابوالفضل میرشکار، نوجوان ملایری خالق شگفتی در ورزش دو است که شنیدن آن خالی از لطف نیست و باعث شده شک‌ها را به یقین تبدیل کند و ثابت کرد هیچ کاری نشدنی نیست.

وی با بیان اینکه ابوالفضل، نوجوان 16 ساله ملایری توانست با پشتکاری باور نکردنی وزن خود را از 100 کیلوگرمبه 60 کیلوگرم برساند، عنوان کرد: ابوالفضل با تمرینات سخت و نفس‌گیر خود در زیر آفتاب سوزان تابستان در پیست دوومیدانی تختی استادیوم تختی در طول 4 ماه وزن خود را به شکل قابل توجهی کاهش دهد.

در ادامه میرشکار، این نوجوان ورزش‌دوست نیز به ایسنا گفت: وزن بالایی که من داشتم باعث شده بود نتوانم بسیاری از کارهای مورد علاقه‌ام را انجام دهم که با تشویق خانواده و رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر، انگیزه‌ای جدی برای کاهش وزن خود به دست آورم و با جدیت به تمرینات سخت پرداختم و توانستم با ورزش دو وزن خود را ظرف 4 ماه از 100 کیلوگرم به 60 کیلوگرم برسانم.

وی خاطرنشان کرد: ظهرهای هر روز در پیست دوومیدانی یک ساعت و نیم بدون استراحت با پوشش گرم‌کن ورزشی تمرین می‌کردم و فقط می‌دویدم که بسیار سخت و طاقت‌فرسا بود و هر زمان احساس ضعف و ناامیدی می‌کردم در فکر علاقه‌های خود فرو می‌رفتم و برای رسیدن به آنها با جدیت به دویدن خود ادامه می‌دادم تا بالاخره در تابستان نتیجه آن را دیدم و اکنون بسیار خوشحالم در شرایط بدنی سالم و خوبی بسر می‌برم.

گفتنی است؛ رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر به جهت تشویق این ورزشکار با اهدای یک دست گرم‌کن ورزشی و جایزه او را به ورزش دوومیدانی جذب کرده است تا تحت نظر هیئت همگانی و دوومیدانی به فعالیت حرفه‌ای خود ادامه دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: