• شنبه ۲۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-7095-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل باشگاه پاس همدان:

اجازه نمی‌دهیم حاشیه‌ای در تیم پاس باشد

مدیرعامل باشگاه پاس همدان با تأکید بر اینکه نباید تصور اشتباه از گروه سخت و آسان داشته باشیم، گفت: بازی آسان وجود ندارد، آنهایی که ادعا می‌کنند در گروه راحتی قرار گرفته‌ایم، اطلاع دقیق از شرایط سایر تیم‌ها ندارند. نباید گول نام تیم‌ها را خورد، تاریخ فوتبال نشان می‌دهد خیلی از تیم‌ها که ضعیف شمرده شدند، شگفتی آفریده‌اند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدتقی رحیمی در جمع اعضای تیمش اظهار کرد: هر سه گروه سخت هستند و هر تیمی که اکنون در لیگ 2 حضور دارد، برای کسب بهترین نتیجه برنامه‌ریزی می‌کند بنابراین نباید این تصور را داشته باشیم که در گروه راحتی قرار گرفته‌ایم، هر بازی ویژگی‌های خودش را دارد و اتفاقات فوتبالی خبر نمی‌کند.

وی افزود: امسال تیم خوبی داریم و با وجود دغدغه‌های فراوان، سعی ما بر این بوده که بهترین امکانات را در حد توان در اختیار اعضای تیم قرار دهیم.

رحیمی پیرامون تغییرات در تیم گفت: آمدورفت‌ها طبیعی است، باید شرایط تیم را سنجید، پاس متکی به فرد نیست بلکه بازیکنان متعصب و با اخلاق می‌خواهد که خوشبختانه جذب شده‌اند. امسال شرایط تمامی تیم‌ها به مراتب بهتر از سال قبل شده و بازیکنان با کیفیت‌تری جذب کرده‌اند. امیدوارم پایان فصل سربلند باشیم.

وی با تأکید بر اینکه حواشی اهمیتی برای تیم ندارد، عنوان کرد: اجازه نمی‌دهیم حاشیه‌ای در تیم باشد، ما یک خانواده بزرگ هستیم و از حریم خانواده دفاع می‌کنیم. هدف ما کسب نتایج مطلوب است هر چند فوتبال بر پایه برد و باخت بوده و نمی‌توان مطمئن بود همیشه روی نوار پیروزی قرار می‌گیریم. تمام سعی خود را کرده‌ایم تا فضای آرامی در تیم ایجاد کنیم. انتظار داریم مسئولان حمایت به موقع از تیم داشته باشند. تاکنون نیز توجه مسئولان به تیم مطلوب بوده و قدردان آنها هستیم.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان با قدردانی از استاندار همدان و معاون سیاسی استاندار در پیگیری حل مشکلات تیم پاس گفت: خوشبختانه مسئولان با جدیت پیگیر مسائل پاس هستند و تاکنون نیز نشست‌های مختلفی پیرامون مشکلات و خواسته‌های تیم برگزار شده و نتایج مطلوبی نیز داشته است ضمن اینکه هیئت فوتبال و دستگاه ورزش نیز امکانات مورد نیاز را تأمین کرده‌اند.

رحیمی در ادامه با اشاره به برگزاری دیدارهای تدارکاتی تیم پاس اظهار کرد: سعی داریم تا قبل از شروع مسابقات لیگ، چند بازی دوستانه برگزار کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: