• چهارشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-193-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس پارک علم و فناوری استان همدان:

سند آمایش فناوری در استان همدان تدوین می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان همدان از تدوین سند آمایش فناوری در استان خبر داد و گفت: به دنبال تدوین مقرراتی هستیم که انتقال تبادل فناوری را تثبیت کند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان ، مجید کزازی چهارشنبه یکم شهریورماه در مراسم افتتاحیه نخستین بازار منطقه‌ای تبادل فناوری همدان، اظهار کرد: این رویداد با هدف تدوین راهبردی برای توسعه ابزارهای تبادل فناوری و ارائه رو در رو و به صورت شفاهی برگزار شده است.

وی تسهیلگری را به عنوان یکی از مهمترین وظایف و خدمات پارک علم و فناوری اعلام کرد و افزود: یکی از اموری که در کنار سایر خدمات در پارک علم و فناوری به فناوران ارائه می‌شود، تسهیلگری و حمایت آنان در اجرای ایده‌هاست.

کزازی با اشاره به سند آمایش فناوری در استان عنوان کرد: سند آمایش فناوری در استان از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است که در این راستا از سایر دستگاه‌های اجرایی استان می‌خواهیم با پارک علم و فناوری همکاری داشته باشند.

وی از ابلاغ نامه‌ای از سوی دیوان محاسبات به سایر دستگاه‌ها مبنی بر استفاده از محصولات و خدمات ارائه شده در شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و گفت: دیوان محاسبات در نامه‌ای لیست خدمات و کالاهای تولیدی شرکت‌های دانش‌بنیان استان را به سایر دستگاه‌های اداری ارسال کرده و تأکید داشته در صورت عدم استفاده از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان استان لیست خرید آنان مورد تأیید قرار نخواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: