• جمعه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-1592-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه همدان مطرح کرد

ضرورت استفاده از تجربه فرماندهی جنگ سخت برای انجام مأموریت جنگ نرم

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان دانستن نیاز امروز برای جنگ نرم را یک ضرورت دانست و گفت: استفاده از تجربه فرماندهی جنگ سخت برای انجام مأموریت جنگ نرم و عملیاتی کردن بیانات رهبر معظم انقلاب یک ضرورت است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار مظاهر مجیدی عصر امروز در نخستین نشست نخبگان و فعالان فرهنگی بسیج سراسر استان همدان با عنوان هیئت اندیشه‌ورز اصحاب عشق، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امروز آن چیزی که نیاز است در بحث فرهنگی بتوانیم استفاده کنیم، آتش به اختیار عمل کردن است، تصریح کرد: استفاده از تجربه فرماندهی جنگ سخت برای انجام مأموریت جنگ نرم و عملیاتی کردن بیانات رهبر معظم انقلاب یک ضرورت است.

وی با اشاره به تذکرات رهبر معظم انقلاب برای ورود به مسائل فرهنگی، اظهار کرد: باید به عقبه خود در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگردیم، «محسن رضایی»، یکی از فرماندهان بزرگ جنگ سخت است، روزی که خدا توفیق داد و یک بار دیگر لباس سبز پاسداری را به تن کرد امیدی در دل پاسدارها برگشت که آمد یک‌بار دیگر فرماندهی جنگ را داشته باشد.

مجیدی ادامه داد: توانستیم هشت سال جنگ سخت را با آن مشکلات پشت سر بگذاریم، امروز چگونه می‌توانیم تجربه جنگ سخت را با فرماندهی جنگ نرم ادغام کنیم تا بتوانیم با برآیند این دو بردار، راه و صراط مستقیم را برای موفقیت در این جبهه بیابیم.

وی یادآور شد: امروز می‌خواهیم از زبان «محسن رضایی» این فرمانده بزرگ بدانیم آتش به اختیار آن روز در جنگ سخت چه بود و امروز در این زمینه باید چگونه عمل کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: