• دوشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-1091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار همدان:

متوسط بهسازی روستایی در استان همدان 70 درصد است

معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري همدان اظهار کرد: بنياد مسكن نقش بسيار نقش كليدي در محروميت‌زدايي از روستاها داشته به طوریکه بهسازي روستاها يكي از خدمات این نهاد است.

به گزارش ايسنا، منطقه همدان، رضا قیاسی در آئين افتتاحيه 9 هزار و چهارصد و هجدهمین ‌واحد مسکن روستایی شهرستان همدان واقع در روستای شورین به مناسبت هفته دولت، با اشاره به آمار متوسط بهسازي روستاها عنوان كرد: متوسط بهسازي روستایی در كشور ٤١ درصد و در همدان 70 درصد است كه پيشرفت همدان در اين زمينه را نشان می‌دهد.

وي با بيان اهميت و مزاياي طرح هادي گفت: طرح هادي با سختي شروع شد اما اين را هم بايد مدنظر داشت كه با اجراي طرح هادي ديگر كسي از روستاها مهاجرت نمي‌كند و مي‌تواند با هزينه كمتر و آرامش بيشتر در روستاها زندگي كند و همه اين موارد از خدمات جمهوري اسلامي به شمار می‌آید كه به دنبال رفع محروميت است.

قیاسی با اشاره به پروژه‌هاي افتتاحی و کلنگ‌زنی 859 پروژه عمرانی و تولیدی در هفته دولت موجود در سطح استان اعلام كرد: از این تعداد، 754 پروژه عمرانی و تولیدی با اعتبار 700 میلیارد تومان افتتاح و 105 پروژه با اعتبار 200 میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و منابع انساني استانداري همدان در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: عشق همه خدمتگزاران نظام اين است كه يك پروژه را تكميل کنند و در اختيار مردم بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: