• دوشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-1995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چراغ سبز استاندار همدان برای میزبانی مسابقات مهم بین المللی ورزش

استاندار همدان امروز در جریان بازدید از روز پایانی رقابت شطرنج بازان اوپن بین المللی ابن سینا، آمادگی این استان در برگزاری رویدادهای مهم آسیایی و جهانی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان همزمان با هفته دولت چهاردهمین دوره رقابتهای شطرنج بین المللی اوپن ابن سینا با حضور 321 شطرنجباز از 17 کشور جهان در همدان برگزار شد.

امروز همزمان با دور پایانی برگزاری این رقابتها نیک بخت استاندار همدان به همراه الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استاندار و پورمرادی مدیرکل دفتر امور انتظامی و امنیتی استانداری همدان و منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان از روند برگزاری مسابقات بین المللی شطرنج ابن سینا بازدید کردند.

استاندار همدان در این بازدید ورزش را موجب تلطیف روحیه و فضای اجتماعی و روحی افراد عنوان کرد و گفت: با امکانات موجود در ورزش همدان امکان میزبانی از مسابقات بزرگ ورزشی در سطح ملی و حتی بین‌المللی برای همدان مهیاست.

محمدناصر نیک بخت اظهار کرد: مسابقات شطرنج ابن سینا به بهترین شکل ممکن در همدان در حال برگزاری است و از دستاندرکاران برگزاری این مسابقات قدردانی می کنم.

وی بیان کرد: استان همدان آمادگی همه جانبه برای میزبانی مسابقات و اردوهای تیم ملی را دارد و در این مدت برای برپایی مسابقات ابن سینا بهترین امکانات از سوی دستاندرکاران مهیا شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان نیز در این بازدید از برگزاری خوب مسابقات خبر داد و گفت: این مسابقات بدون هیچ مشکلی با بهترین شکل ممکن در حال برگزاری است.

رسول منعم با قدردانی از استاندار همدان در حمایت همه جانبه از ورزش یادآور شد: ورزش همدان به داشتن مسوولان ورزش دوست همچون مهندس نیکبخت به خود می بالد و به یقین با این حمایتها شاهد رشد چشمگیر ورزش در همدان خواهیم بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: