• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-5297-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وزیر بهداشت:

مسئولان با شجاعت تصمیمات مهم بگیرند

وزیر بهداشت گفت: مسئولان شجاعت به خرج دهند و تصمیمات مهم بگیرند؛ برخی تصمیمات دردناک است اما به تعویق انداختن آنها خطرناک است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، دکتر حسن قاضی‌زاده‌هاشمی صبح امروز در آئین افتتاح بیمارستان ۱۸۵ تختخوابی شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند و ۱۵۲ پروژه بهداشت و درمان استان همدان، اظهار کرد: باید با مردم روراست باشیم و حقایق را بگوییم، همه باید ایثار کنند و مسئولان هم شجاعت به خرج دهند و تصمیمات مهم  بگیرند، برخی تصمیمات دردناک است اما به تعویق انداختن آنها خطرناک است.

وی با بیان اینکه باید توقعمان را کم کنیم البته انتظارات بجا است اما واقعیت این است که خیلی خبری نیست، افزود: امیدوارم با اتفاقاتی که در بهار امسال افتاد و مجلس آن حرکت را تکمیل کرد مشکلات کشور را که اشتغال در رأس آن است، حل کنیم.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه بیمارستان مانند نوزاد است و باید از آن مراقبت کرد و کم و کسری آن را برطرف ساخت، عنوان کرد: خوبی این بیمارستان در این است که حداقل می‌تواند بار بیمارستان‌های دیگر نهاوند را کم کند بنابراین باید سریع‌تر مشکل نیروی انسانی و تخصص بیمارستان را حل کنیم و بنده نظارت خواهم کرد.

وی با تأکید بر اینکه یک ماه و نیم دیگر هیئتی را برای بررسی وضعیت بیمارستان به نهاوند اعزام می‌کنم، تصریح کرد: نهاوند ۱۸۰ هزار نفر جمعیت دارد و اگر بیمارستان علیمرادیان و این بیمارستان تکمیل و تجهیز شوند به استانداردها می‌رسیم.

قاضی‌زاده‌هاشمی  با بیان اینکه تجهیزات ام.آر.آی، سی.تی‌اسکن، ماموگرافی و آمبولانس به نهاوند داده می‌شود، ابرازخرسندی کرد: بیمارستان به نام شهید قدوسی نامگذاری شده است، فردی که خدمات ارزنده‌ای ارائه داد که هم خودش شهید شد و هم فرزندش که هم‌دانشگاهی بنده بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: