• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-5397-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد

ثبت‌نام 7 هزار متقاضی برای استخدام در بیمارستان نهاوند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه امروز نخستین افتتاح بعد تمدید دولت تدبیر و امید در نهاوند کلید خورد، به ثبت‌نام 7 هزار متقاضی برای استخدام در بیمارستان تازه‌تأسیس نهاوند اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، دکتر حبیب‌الله موسوی‌بهار صبح امروز در آئین افتتاح بیمارستان ۱۸۵ تختخوابی شهید آیت‌الله قدوسی نهاوند و ۱۵۲ پروژه بهداشت و درمان استان همدان با حضور وزیر بهداشت، بیان کرد: همزمان با افتتاح بیمارستان شهید قدوسی نهاوند، 152 پروژه حوزه بهداشت و درمان استان همدان نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: بیش از 160 میلیارد تومان هزینه این پروژه‌هاست که 60 میلیارد آن برای بیمارستان بوده و 5 میلیارد هم برای پروژه‌های بهداشتی در این شهرستان هزینه شده است.

موسوی‌بهار با بیان اینکه بیمارستان 185 تختخوابی نهاوند نخستین بیمارستان دولتی شهرستان بعد از انقلاب است، اعلام کرد: برای استخدام 70 نیروی شرکتی بیمارستان جدید نهاوند 7 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

فرماندار شهرستان نهاوند نیز گفت: 54 خانه بهداشت نهاوند در دهه فجر افتتاح می‌شود که 15مورد آن در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

کریم حمیدوند با بیان اینکه بیمارستان نهاوند در زمینی به وسعت 6.3 هکتار ساخته شده است، عنوان کرد: تغییرات اساسی در نقشه بیمارستان متناسب با نیازهای روز انجام شد؛ به عنوان مثال بخش اورژانس را به 23 تخت افزایش داده، بخش مراقبت‌های ویژه را به 17 تخت مجهز ساختیم و 5 اتاق عمل پیش‌بینی کردیم به طوریکه تمام شرایط یک بیمارستان استاندارد اعمال شده و برای هر تخت 230 میلیون تومان هزینه شده است.

علیزاده، معاون وزیر مسکن و شهرسازی نیز در با بیان اینکه در بخش زیرساخت‌های سلامت کشور انقلابی به راه افتاده است، گفت: بیش از 31 بیمارستان جدید در کشور تا کنون افتتاح شده که در 30 سال دوران مدیریتم در کشور این ساخت‌وسازها و تحول بی‌نظیر بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: