• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-3292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وزیر بهداشت:

همه مدیران اجرایی جسور و اهل ریسک هستند

وزیر بهداشت از سرداران شهید حججی و همدانی یاد کرد و گفت: همه مدیران اجرایی جسور بوده و اهل ریسک کردن هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، دکتر حسن قاضی زاده هاشمی امروز در شورای اداری استان همدان با تأکید بر اینکه مدیران دولت دوازدهم با روحیه، باور و عزم مضاعفی تلاش های چهار سال گذشته را ادامه دهند، اظهار کرد: در اجرا گرفتاری های زیادی وجود دارد، کار خیلی سخت است و آنچه مردم از بیرون می بینند با آنچه ما در صحنه عمل با آن مواجه هستیم، متفاوت است. مردم انتظارات زیادی دارند و این انتخابات های که حسن های زیادی دارد اما معایبی هم دارد که بزرگترین آن وعده هایی است که داده می شود.

وی افزود: تصور می شود مردم وعده ها را فراموش می کنند اما حافظه مردم قوی است و این صنعت اطلاع رسانی و حوزه دیجیتال همه چیز را ضبط و حفظ کرده و در روزهای مورد نیاز می بینیم فایل ها منتشر می شود که خودش فرد هم باورش نمی شود که چنین قول هایی داده باشد.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: این امر کار مسئولان اجرایی را به ویژه در استانها سخت می کند و در عین حال هم پول نیست و از مدیر اجرایی توقع زیاد بوده که باید گفت «بی مایه فطیر است»!

وی با بیان اینکه در این فضای موجود و در شروع کار دولت مردم آمادگی دارند و مجلس نیز همکاری خواهد کرد تا ابزار کار دولت فراهم شود، تصریح کرد: درآمد کشور با آنچه تصور می کردیم از بابت فروش نفت به دست آید امسال کمتر خواهد بود بنابراین نیاز به جراحی است و باید همه کمک کنند.

قاضی زاده خاطرنشان کرد: نمی توانیم با گذر زمان به امید این باشیم که اتاقی بیفتد حتما باید تصمیمی گرفته شود تا دولت با سرعت بیشتری در مقابله با معضلات معیشتی مردم موفق باشد.

وی با اشاره به اینکه به علت همجواری با عراق و علاوه بر پیشینه تاریخی و طبیعت زیبا می توان زمینه سرمایه گذاری باشد، گفت: استان همدان با توجه به مدیران و نمایندگان قابلی که دارد در این زمینه می‌توانند به کل کشور کمک کنند به ویژه می‌توان در زمینه سرمایه گذاری خارجی کار کرد و بیشترین سرمایه گذاری باید در این استان رخ دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: