• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-2895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو شرکت استعدادیاب فوتبال پوزیشن نامبر:

استعدادهای فوتبال ایران شناخته شده نیستند

عضو شرکت استعدادیاب فوتبال پوزیشن نامبر( positionnumber ) اروپا معتقد است استعدادهای فوتبال ایران شناخته شده نیستند و با اجرای یک برنامه منسجم و اصولی نیاز به معرفی دارند.   

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، ووتر لیتینس ( leeetyens Wouter ) روز یکشنبه در دیدار با مسئولان هیئت فوتبال و باشگاه پاس همدان اظهار کرد: البته این موضوع به معنای این نیست که ایران استعداد ندارد بلکه زمینه معرفی مطلوب آنها در فوتبال اروپا آنطور که باید مهیا نشده است.

وی اضافه کرد: مقر اصلی شرکت استعدادیاب فوتبال پوزیشن نامبر در پرتقال است و در کشورهای ایتالیا، انگلیس و اسپانیا نیز فعالیت داریم و به‌زودی در آمریکای‌جنوبی هم این فعالیت را خواهیم داشت.

ووتر لیتینس بیان کرد: برای بررسی استعدادهای فوتبال همدان در رده 18 تا 23 سال به این شهر سفر کرده‌ام و امیدوارم چند بازیکن مستعد را به اروپا انتقال دهیم.

وی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم در استعدادیابی اثربخشی فوتبال همدان را شاهد باشیم، باید فیلم نخبه‌های فوتبال استان را در اختیار ما قرار دهند.

وی افزود: در چند روز حضورمان در همدان قرار است چند بازی رده سنی جوانان و امید را تماشا کنیم ضمن اینکه مباحث اقتصادی را نیز مدنظر داریم.

این عضو شرکت استعدادیاب فوتبال پوزیشن نامبر( positionnumber ) اروپا در ادامه بیان کرد: برنامه ما عملیاتی است و به صورت تخصصی فعالیت داریم.

وی اضافه کرد: تجارت بازیکن یکی از مهمترین اهداف تشکیلاتی شرکت ما است و مسیر موفقیت استعدادهای فوتبال را هموار ساخته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: می‌خواهیم ارتباط لازم را با فوتبال ایران داشته باشیم تا در نهایت زمینه انتقال استعدادهای فوتبال به قاره اروپا را فراهم کنیم.

این عضو شرکت استعدادیاب فوتبال پوزیشن نامبر قرار است در سه روز اقامت در همدان همراه با هیئت همراه ضمن تماشای چند بازی فوتبال رده جوانان، درباره مباحث اقتصادی و نحوه همکاری نشست‌های متعدد داشته باشند.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان نیز در این نشست با تأکید بر همکاری متقابل در زمینه‌های اقتصادی و استعدادسازی گفت: باشگاه پاس با قدمتی بیش از نیم قرن، از تیم‌های شناخته شده در تاریخ فوتبال آسیا است.

محمدتقی رحیمی با اشاره به عقد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت استعدادیاب فوتبال پوزیشن نامبر ( positionnumber ) افزود: این همکاری افتخاری بزرگ محسوب می‌شود و امیدواریم با برنامه‌ریزی منسجم بتوانیم آینده بسیار درخشانی را برای استعدادهای فوتبال همدان مهیا سازیم.

وی اضافه کرد: پرداختن به اهداف اقتصادی و درآمدزایی یکی از سیاست‌های اصلی باشگاه پاس است و فضای مطلوبی برای کشف و پرورش استعدادها را در قالب آکادمی فوتبال پاس مهیا ساخته ایم.

رحیمی درباره نحوه همکاری با این شرکت گفت: سیاست آنها شناسایی استعدادهای 18 سال به بالا است و برنامه‌ریزی برای همکاری منظم و مداوم از سوی باشگاه و نیز شرکت استعدادیاب فوتبال پوزیشن نامبر در حال انجام است.

تیم پاس با قدمتی بیش از نیم قرن هم اینک در لیگ دسته دوم فوتبال کشور فعالیت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: